reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mnie ciągle boli brzuch, bardzo różne są te bóle i najgorsze, że nie wiem skąd:( bylam na ip i nic nie zauwazyli, mojej lekarz mowilam i tez jakos bez wiekszej reakcji, zobacze co dzis powie lekarz na polowkowym. W poprzedniej ciąży ciagle bolalo mnie podbrzusze, lekarze uznali, ze to macica sie rozciaga i boli. Chcialabym sobie myśleć, że taka już moja natura:(
A gdzie dokładnie cię boli? Mnie np. potwornie już boli spojenie łonowe jak chodzę, stoję albo zmieniam pozycję. I od spojenia do pachwin też mnie boli. I tym się zupełnie nie przejmuję. W pierwszej ciąży miałam dokładnie to samo, bo miałam zapalenie spojenia łonowego od 6 miesiąca do końca ciąży. Ale jak cię boli jak leżysz i się nie ruszasz, to to nie to.
 
reklama
A gdzie dokładnie cię boli? Mnie np. potwornie już boli spojenie łonowe jak chodzę, stoję albo zmieniam pozycję. I od spojenia do pachwin też mnie boli. I tym się zupełnie nie przejmuję. W pierwszej ciąży miałam dokładnie to samo, bo miałam zapalenie spojenia łonowego od 6 miesiąca do końca ciąży. Ale jak cię boli jak leżysz i się nie ruszasz, to to nie to.
Nie wiem czym jest zapalenie spojenia, ale u mnie ból spojenia w pierwszej ciąży skończył się rozejsciem, które musiałam mieć konhtrolowane do samego porodu, wiec tego bym akurat nie bagatelizowała
 
Nie wiem czym jest zapalenie spojenia, ale u mnie ból spojenia w pierwszej ciąży skończył się rozejsciem, które musiałam mieć konhtrolowane do samego porodu, wiec tego bym akurat nie bagatelizowała
Tak, masz rację co do rozejścia. Ból opisywany jest dokładnie tak samo, ale rozejście ma swoje konsekwencje (cc, leżenie). Jeżeli ból wskazuje na któreś z nich, to trzeba koniecznie zrobić usg. Ale nie jest to zagrożenie dla dzidziusia i nie trzeba się martwić wtedy, że mu to zaszkodzi :-)
 
A mnie już 2 osoby w ciągu 2 dni współczuję że będzie drugi chłopak. Tak mnie to dołuje i sprawia przykrość. To co jestem jakaś gorsza bo nie będę miała parki ehhh. Przecież tego nie można zaprogramować. Chyba ważne żeby było zdrowe.


My ostatecznie wybraliśmy imiona Łukasz Piotr dla synka [emoji4].
No Faktycznie tragedia. Ludzie sa beznadziejni. Też będe mieć drugiego synka taki prezent od życia. Sama Z 3 facetami. Chyba nam zazdroszczą ;)
 
Tak, masz rację co do rozejścia. Ból opisywany jest dokładnie tak samo, ale rozejście ma swoje konsekwencje (cc, leżenie). Jeżeli ból wskazuje na któreś z nich, to trzeba koniecznie zrobić usg. Ale nie jest to zagrożenie dla dzidziusia i nie trzeba się martwić wtedy, że mu to zaszkodzi :-)
Rodziłam naturalnie mimo rozejscia. Dlatego było kontrolowane, żeby wiedzieć na ile się powiększa
 
Mam męża pannę i może ze dwa razy słyszałam jak podniósł głos, a zdenerwował się może 4 razy w życiu :D mega spokojny, opanowany, ale jednak to ja jestem głowa do ogarniania wszystkich spraw. On ugodowy, ale czasem mi trochę brakuje inicjatywy z jego strony. Ja bliźniak :)
Ja panna i nerwus straszny [emoji14]
A dziewczyny, tak mi się przypomniało - po porodzie dostaniecie pewnie (w większości szpitali dają) niebieskie pudełko. Czyli takie pudełko z próbkami, że reklamami, poradnikami itd. Do tego pudełka dołączona ankieta. I moja sugestia NIE PODAWAJCIE tam numeru telefonu. W tej ankiecie. Ja zrobiłam ten błąd i jeszcze 3 lata po porodzie zdążyły mi się telefony z wyciskaniem różnych usług itp. Dopiero jak zmieniłam umowę i zastrzeglam, że numer ma nie być udostępniany w takich bazach to się skończyło. Czasami nawet o 21 miałam telefon, czy nie chce kupić odkurzacza w promocji, albo przyjść na pokaz garnków. No sprzedali te dane dosłownie wszędzie. Więc uczulam ;)
Potwierdzam! Ja podalam i zalowalam bardzo dlugo, a ilosc blokowanych numerow szybko rosla [emoji23]
 
U mnie teksty typu " Ty to chyba zaraz urodzisz","ale masz duzy brzuch,nasza Martusia miała mniejszy"(wspomniana Martusia ma 155 wzrostu i jest po prostu szczuplutka,nie wspominając o tym,że to była jej pierwsza ciąża),"no kawał baby z Ciebie to z urodzeniem nie bedzie problemu,pyk i juz.." :D Myslałam,że zabiję :D
No to niezle... nie wiem.czy utrzymalabym nerwy ma wodzy.
 
reklama
Do góry