reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Myślę,ze tetry kupię z 10,najwyżej tatuś później się poczuje i pokupuje. A kocyki ze dwa,jeden do domu,drugi do samochodu :)


Kurczę,dziewczyny...wreszcie czuję Szymka :D chyba rosół pomógł:D
@mewa416 i dziewczyny,które jeszcze nie czują ruchów,oglaszam #narodowegotowanierosolu :D
Ja juz tez czesciej dziś mała czuje, a wczoraj pierwszy raz dostałam kilka kopniakow w pęcherz :D
 
reklama
Myślę,ze tetry kupię z 10,najwyżej tatuś później się poczuje i pokupuje. A kocyki ze dwa,jeden do domu,drugi do samochodu :)


Kurczę,dziewczyny...wreszcie czuję Szymka :D chyba rosół pomógł:D
@mewa416 i dziewczyny,które jeszcze nie czują ruchów,oglaszam #narodowegotowanierosolu :D
Super, cieszę się razem z Tobą! Najlepsze jest to że dziś też ugotowałam rosół ;) może za mało zjadłam bo nic nie czuję :(
Dziś bolało mnie podbrzusze... Nie bardzo mocno i w sumie przeszło po nospie ale zmartwiło mnie to... Wcześniej mnie wcale nie bolało tylko czułam ucisk, nie powinnam panikować jak szybko przeszło, prawda?
 
Wróciłam z pracy, nadrobiłam was i teraz nie wiem co komu miałam odpisać :)

@Emol Co do drugiego imienia to ja chyba dam dwa...chociaż denerwuje mnie, że muszę w swoich papierach pisać podwójne. Niestety u nas w gabinecie wielu pacjentów ma to samo imię i nazwisko a jak dzwoni się umawiać to wyszukuję po nazw.i program mi peselu nie pokazuje (muszę wejść w edycję danych pacj.) Wtedy drugie imię jest zbawienne...faktem jest jednak że coraz rzadziej dzieciom je nadają.

Co do małych facetów w leginsach to ja też ubieram młodemu i bardzo lubię. Te dostępne w sieciówkach średnio się sprawdzają...najlepsze wygrzebane z ciuchlandów mamy 3 pary czarnych, luźnych-rewelka.
 
reklama
Do góry