reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja jestem waga a moj to skorpion [emoji3] i nie umiem Ci doradzic który znak lepszy [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] ja jestem nerwus a moj facet raczej spokojny ale uparty
Skorpion spokojny? Aż ciężko uwierzyć. Wszystkie skorpiony jakie znam to niezwykle nerwusy. Mama się za głowę złapała jak się okazało, że mój termin porodu wskazuje właśnie na ten znak zodiaku. Chyba trzeba będzie dziecko wepchnac parę dni wcześniej [emoji23]
 
Ja juz tez czesciej dziś mała czuje, a wczoraj pierwszy raz dostałam kilka kopniakow w pęcherz :D
A to super:D
Super, cieszę się razem z Tobą! Najlepsze jest to że dziś też ugotowałam rosół ;) może za mało zjadłam bo nic nie czuję :(
Dziś bolało mnie podbrzusze... Nie bardzo mocno i w sumie przeszło po nospie ale zmartwiło mnie to... Wcześniej mnie wcale nie bolało tylko czułam ucisk, nie powinnam panikować jak szybko przeszło, prawda?
Mnie też zakulo cos wczoraj kilka razy,więc to moze zwiastun?
A Ty nie panikuj tylko odpocznij. Nogi do góry,książka i leżanko
 
Cała ja [emoji16]. Też jestem skorpion haha. Mój mąż ma ze mną ciężkie życie. On woda ja ogień hihi.
Ja panna, mąż baran, syn rak.
Mnie łatwo wyprowadzić z roznowagi, szybko się denerwuje, jestem uparta, ale przynajmniej zorganizowana. Mąż niby baran Ale jest bardzo ugodowy, spokojny, lecz strasznie chaotyczny jak coś robi. Zacznie kilka rzeczy i nie skończy, pozostawia na swoich miejscach. A syn to kombo naszej dwójki i niestety nie widać aby były to te lepsze cechy :) może jeszcze się zmieni :) na razie jest śmieszkiem, uśmiechnięty Ale jak coś idzie nie po jego myśli to od razu marszczy nos i fuka. A brak porządku po tatusiu.
Mąż z moją mamą (skorpionem) bardzo dobrze o dziwo się dogaduja :)
 
Ostatnia edycja:
Super, cieszę się razem z Tobą! Najlepsze jest to że dziś też ugotowałam rosół ;) może za mało zjadłam bo nic nie czuję :(
Dziś bolało mnie podbrzusze... Nie bardzo mocno i w sumie przeszło po nospie ale zmartwiło mnie to... Wcześniej mnie wcale nie bolało tylko czułam ucisk, nie powinnam panikować jak szybko przeszło, prawda?
Mnie ciągle boli brzuch, bardzo różne są te bóle i najgorsze, że nie wiem skąd:( bylam na ip i nic nie zauwazyli, mojej lekarz mowilam i tez jakos bez wiekszej reakcji, zobacze co dzis powie lekarz na polowkowym. W poprzedniej ciąży ciagle bolalo mnie podbrzusze, lekarze uznali, ze to macica sie rozciaga i boli. Chcialabym sobie myśleć, że taka już moja natura:(
 
Super, cieszę się razem z Tobą! Najlepsze jest to że dziś też ugotowałam rosół ;) może za mało zjadłam bo nic nie czuję :(
Dziś bolało mnie podbrzusze... Nie bardzo mocno i w sumie przeszło po nospie ale zmartwiło mnie to... Wcześniej mnie wcale nie bolało tylko czułam ucisk, nie powinnam panikować jak szybko przeszło, prawda?
Dzisiaj rozmawiałam z ginekologiem i powiedziała, że jak boli raz na jakiś czas to nie ma coś się martwić, bo to normalne. Gorzej jakby to były częste i mocne bóle, wtedy należy się zgłosić na kontrolę.
 
Mam męża pannę i może ze dwa razy słyszałam jak podniósł głos, a zdenerwował się może 4 razy w życiu :D mega spokojny, opanowany, ale jednak to ja jestem głowa do ogarniania wszystkich spraw. On ugodowy, ale czasem mi trochę brakuje inicjatywy z jego strony. Ja bliźniak :)
Ja panna, mąż baran, syn rak.
Mnie łatwo wyprowadzić z roznowagi, szybko się denerwuje, jestem uparta, ale przynajmniej zorganizowana. Mąż niby baran Ale jest bardzo ugodowy, spokojny, lecz strasznie chaotyczny jak coś robi. Zacznie kilka rzeczy i nie skończy, pozostawia na swoich miejscach. A syn to kombo naszej dwójki i niestety nie widać aby były to te lepsze cechy :) może jeszcze się zmieni :)
 
Skorpion spokojny? Aż ciężko uwierzyć. Wszystkie skorpiony jakie znam to niezwykle nerwusy. Mama się za głowę złapała jak się okazało, że mój termin porodu wskazuje właśnie na ten znak zodiaku. Chyba trzeba będzie dziecko wepchnac parę dni wcześniej [emoji23]
No typowo, o dziwo spokojny jest a ja ta walnieta [emoji23][emoji23]
 
reklama
A dziewczyny, tak mi się przypomniało - po porodzie dostaniecie pewnie (w większości szpitali dają) niebieskie pudełko. Czyli takie pudełko z próbkami, że reklamami, poradnikami itd. Do tego pudełka dołączona ankieta. I moja sugestia NIE PODAWAJCIE tam numeru telefonu. W tej ankiecie. Ja zrobiłam ten błąd i jeszcze 3 lata po porodzie zdążyły mi się telefony z wyciskaniem różnych usług itp. Dopiero jak zmieniłam umowę i zastrzeglam, że numer ma nie być udostępniany w takich bazach to się skończyło. Czasami nawet o 21 miałam telefon, czy nie chce kupić odkurzacza w promocji, albo przyjść na pokaz garnków. No sprzedali te dane dosłownie wszędzie. Więc uczulam ;)
 
Do góry