reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mnie też nie obrzydza,ale w razie W to chyba kocyk,albo jakis rożek niedrogi(może uzywany) dorwę.

Bedziesz kochała tak mocno jak tylko będziesz potrafiła najlepiej :) To chwilowe rozterki,które zaraz miną,utulisz maluszka i nie będziesz mogła sobie wyobrazic by był kimś innym:)
Ja kupiłam rożek chyba za 30 zl w biedronce w poprzedniej ciazy - spodowlbal mi się bo był szary w białe gwiazdki. No i na ten tydzień dwa sprawdził się idealnie, potem przez jakiś czas robił za podkładek na materac (synek dużo ulewal więc łatwo było go wyprac no i przescieradelko nie przemakalo)
 
reklama
No ja mysle zeby kupic dwa rożki uzywane. Znalazłam dwa za 15zl, smieszna kasa a po wyjsciu ze szpitala wyrzuce i juz [emoji3]
Łoo jejku,a gdzie takie perełki mozna znaleźć?
Mój ma prawie 7 lat i na co dzień chodzi w legginsach/jegginsach. Z działu dziewczęcego ;)


Moje imię i nazwisko to chyba 27 znaków (już nawet nie wiem, czy dobrze liczę :D )
Mój starszy zimą,kiedy jeszcze nie zdawał sobie sprawy co to rajstopy,też popylal w nich :)
Ja kupiłam rożek chyba za 30 zl w biedronce w poprzedniej ciazy - spodowlbal mi się bo był szary w białe gwiazdki. No i na ten tydzień dwa sprawdził się idealnie, potem przez jakiś czas robił za podkładek na materac (synek dużo ulewal więc łatwo było go wyprac no i przescieradelko nie przemakalo)
A to biedra miewa takie rzeczy? Nawet nie wiedziałam
 
Ja jestem na tak,nawet bardzo. Śpiochy i pajace oczywiście też będą,ale pod nie nie trzeba nic zakładać? Tzn pod pajace to domyslam się ,że nie ale pod śpiochy nie lepsze body niż kaftaniki? Spodenki pewnie będą na jakies wyjścia żeby załozyć na coś. Przynajmniej tak mi sie wydaje,że totak działa
Ja używałam body + bawełniane spodnie (z pierwszym polspiochy mnie denerwowaly bo mimo skarpetek schodziły z nóżek, drugi taki wielki ze żadnych nie założył bo stopki za małe :D) na noc zawsze zakladalam pajacyk. Dla nas to byl taki rytuał, dziecko wiedziało że idzie noc (ale ja codziennie nie kapalam do pol roku, bo oboje mieli problemy z wysuszaniem skory). Ja akurat spiochow nie lubie i nie uzywalam, ewentualnie jakieś pojedyncze sztuki jak któryś dostał. W pierwszej ciąży kupiłam dużo niepotrzebnych rzeczy - bo nie wiedziałam co mi bedzie wygodniej używać :)
 
Łoo jejku,a gdzie takie perełki mozna znaleźć?

Mój starszy zimą,kiedy jeszcze nie zdawał sobie sprawy co to rajstopy,też popylal w nich :)

A to biedra miewa takie rzeczy? Nawet nie wiedziałam
Co jakiś czas mają takie różności - ja akurat trafiłam tydzień przed porodem bo miałam wziąść rożek oo starszym :) teraz od 18. 05 maja być też jakieś Art niemowlęce, jakieś pościele, podgrzewacze lampki termometry no i nawet niania elektroniczna :) no i poduszka dla kobiet w ciąży :D
 
Co jakiś czas mają takie różności - ja akurat trafiłam tydzień przed porodem bo miałam wziąść rożek oo starszym :) teraz od 18. 05 maja być też jakieś Art niemowlęce, jakieś pościele, podgrzewacze lampki termometry no i nawet niania elektroniczna :) no i poduszka dla kobiet w ciąży :D
Ja właśnie kupowania zbędnych rzeczy chcę uniknąc,stad ciągłe moje dopytywanie o cos ;) Muszę też kiedyś w koncu popisac ile jakich ubranek mam i ile czego mi trzeba żeby się potem nie okazało,ze wszystko to bodziaki. Tylko z nimi jest tak,ze jest napisane 62 na kilku,a różnią się od siebie zdecydowanie wielkoscia
 
O to to ! I kończą mi się opcje gdzie tu bardziej „męskie” legginsy znaleźć bo innych nie chce włożyć a jeansy spadają z pupy albo za krótkie :p
Wśród jegginsów dziewczęcych z Lupilu w Lidlu jest od kilku lat taki neutralny niebieski model. One nie są bardzo obcisłe, więc nadają się dla chłopaka, nasz hit. Ale chyba w tym roku już niestety były.
 
Jestem taka szczęśliwa kiedy mogę usiąść i zjeść arbuza :-D
20180515_145017.jpg
 

Załączniki

  • 20180515_145017.jpg
    20180515_145017.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 347
reklama
Wśród jegginsów dziewczęcych z Lupilu w Lidlu jest od kilku lat taki neutralny niebieski model. One nie są bardzo obcisłe, więc nadają się dla chłopaka, nasz hit. Ale chyba w tym roku już niestety były.

Do niedawna prowadziłam sklep z ciuchami polskich marek dziecięcych i tak co mi zostało to mu wyciągałam. Nie do zajechania ;) teraz już zostały mi albo większe albo typowo dziewczynkowe rzeczy
 
Do góry