reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To tak jak ja... my nawet imię dla chlipca mamy (Marcel albo Oliwier), a dla dziewczynki pustka w glowie
Ja dla dziewczynek miałam 7 ulubionych :D
Screenshot_20180515-091747.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180515-091747.jpeg
    Screenshot_20180515-091747.jpeg
    43,5 KB · Wyświetleń: 326
reklama
Kurcze ja jeszcze nie znam płci, ale czy tak czy siak brak mi pomysłu. Zwlaszcza dla chłopca:/ chociaż dla dziewczynki też ciężko. Mnie się od dawna podoba Emilka albo Hania, ale mąż nie chce. Jemu się podoba Weronika, ale mam już w rodzinie i tak jakoś mi nie pasuje. Mam nadzieje, że dzis wieczorem okaże się kto u mnie siedzi, wtedy zaczniemy negocjacje. Jakos z synem poszlo latwo, zaczęłam mówić, że będzie Jaś i tak zostało:)
To trzymam kciuki!
 
Dzięki dziewczyny,człowiek taki zielony jest,że szok. Wiadomo,że nie chcę pierdół nakupować.
Z tym muslinem to tez własnie mi sie nie podoba,a to takie drogie jest :/
 
-Termometr mam taki bezdotykowy który mierzy temp z odległości,
-kocyki mam różne polarowe, minky, bawełniane, dziergane na szydełku, nie zastanawiałam się za bardzo nad ich składem bo jak syn był malutki to i tak zanim go położyłam na czymkolwiek to rozkładalam czystą pieluche tetrowa,
- Body polecam z c&a
- Jak ja byłam w szpitalu to ubieralam młodego w ubranka szpitalne, zawijalam w cienki rożek też szpitalny i przewiazywalam wstążka żeby mi było lepiej trzymać,
- Do wózka miałam prześcieradło, i kocyk, a zimą spiworek i kocyk.
- Pieluchy tetrowe 20 służyły do wszystkiego, flanelowe 6 służyły na początku jako ręcznik, kocyk
- Poczytałam trochę o bambusowych pieluszkach, ni i jak przeczytałam że to wiskoza bambuaowa do produkcji której używa się mnóstwo chemii to mój entuzjazm trochę zmalał, ale ponoć przyjemne w dotyku jest
Potwierdzam i ja. Z tym, ze termometr mialam tez taki z miękką koncowka do pupy, bo podobno dokladnien mierzy i nadal.go uzywam. Kocykow mam pelno, ale.uzywam.trzy, cztery, pieluchy tetrowe do wszystkiego, mialam z 5 i brakowalo mi czesto, a do noszenia na.poczatku mialam rożek zapinany na.rzep
 
No właśnie wiem że nie wszystkie dziewczynki lubią czesanie [emoji1] może mi się trafi [emoji1][emoji1][emoji1]
Uwierz, że lepiej mieć taką, która uwielbia się czesac niż taka, która na widok szczotki ucieka [emoji14] a włosy po pupę i 'jestem roszpunka obetne jak przyjdzie książę' [emoji23]
 
Uwierz, że lepiej mieć taką, która uwielbia się czesac niż taka, która na widok szczotki ucieka [emoji14] a włosy po pupę i 'jestem roszpunka obetne jak przyjdzie książę' [emoji23]
[emoji16][emoji16][emoji16]
Mam sasiadke Zosie 4 lata. Do 3 lat nie wiedziała co to spinki i gumki. W miare krótkie włoski i git [emoji4]
Teraz czasem da zrobić kitke ale ma dość krótkie włosy...Ale jak to dziewczyna...chce być dziewczęca [emoji16] tylko włosów nie chce dać poczesać [emoji23]
 
reklama
No właśnie wiem że nie wszystkie dziewczynki lubią czesanie [emoji1] może mi się trafi [emoji1][emoji1][emoji1]
Moja daje się rozczesać raz na 5 dni. Ale robię jej warkocza z tych rozczochranych włosów, kiedyś koka robiłam. Niestety nie mam siły z nią wojować rano :-) A obciąć włosów sobie nie da (nie mogę jej przetłumaczyć, że to nie boli, a nawet jej pokazywałam filmiki z obcinania na YouTube). Ma już włosy do pośladków prawie (a ma tylko 3,5 roku). Poza tym jak warkocz by miał być krótszy, to byłby płacz - ona chce być przecież Elzą...

Z kolei córce koleżanki można szarpać włosy ile wlezie przy czesaniu. Ma to gdzieś. I włosy dłuższe ma niż moja, a 4 miesiące młodsza :-)
 
Do góry