reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
a mi sie ostatnio tez cos glupiego snilo i takie realne

fajowo, ze wiecie juz kto jest w brzuszku :) moze tez niedlugo sie dowiem

dziewczyny czy wy juz czujecie ruchy regularnie, czulam a potem cisza, detektorem serduszko ladnie lapie, ale ruchow nie czuje i sie troszke martwie.
 
a mi sie ostatnio tez cos glupiego snilo i takie realne

fajowo, ze wiecie juz kto jest w brzuszku :) moze tez niedlugo sie dowiem

dziewczyny czy wy juz czujecie ruchy regularnie, czulam a potem cisza, detektorem serduszko ladnie lapie, ale ruchow nie czuje i sie troszke martwie.
Ja tak mam - wylapuje raz ba kilka dni cos choc czuje już od dawna.
 
A właśnie pisałam ze słabo i rzadko ruchy czuje. Moja Pannica siedzi po turecku i jak kopie to w pęcherz. :) ogólnie ładnie ustawiala się do zdjęć. Tyle że nie mogliśmy zrobić pomiarów kręgosłupa więc lekarz powiedział abym przyszła w pt na dokończenie badania. Oczywiście za wizytę w pt nie płacę. Bo on chce spać spokojnie i mieć wszystko wymierzone. Pierwszy raz z czymś takim się spotykam, z taką dbałością itd. Pracuje na Madalińskiego i na kolejne usg będę u niego się zapisywać. Dr. Jakub Duruchowski. Tyle za na pewno przyjmuje prywatnie w boramedzie i w pt zapytam się czy też w przychodni przyszpitalnej.

Ps. Zapomniałam napisać ze syn był zawsze "wiekszy" a teraz mam bardziej filigranowe dziecko. :) bo widać na zdjęciach. Artur był już trochę tlusciutki w tym wieku a teraz Liwia taka chudzinka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry