reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Nie wiem która to placówka czasem umawiaja w gabinetach gdzie nie ma usg, mam nadzieję że tak nie trafisz. Bierz wszystkie badania jakie Ci da, wszystko się przyda. Daj znać jak poszło :)a lekarki nie znam.

No chyba mnie szlak trafi jak pojadę jutro 50 km i się okaże że USG mi nie zrobią no ta placówka nie robi akurat !!! Wrrrr nie zapytałam na infolinii i to a na portalu pacjenta to nie pisze ... Ja zawsze mam pecha .... Ehhh
 
reklama
Hej dziewczyny :) dlugo mnie tu nie było, nadrobić nie mam jak, niestety ale u mnie zaczął się jakiś hardkorowo aktywny okres w pracy i prywatnie, a jak już mam moment to zasypiam i nie daje rady forum poczytać :D kilka stron ostatnich przegladniete - powodzenia wszystkim wizytującym w tym tygodniu [emoji173]️
Ja mam w środę wizytę, normalna nie połówkowa ale może mi termin wyznaczy.

Właśnie zaczęłam 17tc, od około tygodnia czuję kopniaki, prawie zawsze jak leze. nawet nie powiem że bąbelki czy motylki ale nieraz po prostu solidne kopnięcia :) nawet mąż czuł przez brzuch raz haha, chyba mały piłkarz rośnie :D
 
Nie wiem która to placówka czasem umawiaja w gabinetach gdzie nie ma usg, mam nadzieję że tak nie trafisz. Bierz wszystkie badania jakie Ci da, wszystko się przyda. Daj znać jak poszło :)a lekarki nie znam.

@Kocurek

A Ty w jakiej placówce byłaś że robią USG ?
Znalazłam na stronce - faktycznie tam nie robią jadę tylko na zwykłą wizytę + po kartę ciąży ... A juz myślałam że zobaczę jutro bobaska.... Bez sensu że nie każda placówka robi USG... Bez komentarza.
 
No chyba mnie szlak trafi jak pojadę jutro 50 km i się okaże że USG mi nie zrobią no ta placówka nie robi akurat !!! Wrrrr nie zapytałam na infolinii i to a na portalu pacjenta to nie pisze ... Ja zawsze mam pecha .... Ehhh
Na infolinii mogą nie wiedzieć w którym gabinecie jest usg. Mam wizyty w lux medzie i właśnie zmieniłam lekarkę na taką która ma USG w gabinecie bo poprzednia nie miała
 
Cześć, takie miałam zalatane dwa tygodnie, że ciężko mi było tu być na bieżąco.
Byłam w zeszłym tygodniu na usg po skończonym 19 tc, pani dr zwyczajowo powitała mnie informacją, że "jest pani obecnie... w 22 tygodniu ciąży", na co ja zwyczajowo "nie, dopiero 19" (jest to dla mnie poniekąd fascynujące, że po takim czasie dr wciąż się myli przez moją przesuniętą o 3 tygodnie owulację [emoji53] Każda wizyta zaczyna się od takiej wymiany zdań.

Na usg wyszło wszystko dobrze, ale mi nie pokazali ekranu nawet na chwilę, odmówili podania informacji o płci, a na zdjęciu, które załączyli do opisu jest jeden wielki szum, więc nic więcej ciekawego Wam nie napiszę. Ot taki kraj...

Połówkowe mam 14.06,to będzie po skończeniu 23 tc.
Ale pewnie i tak mi nic nie pokażą, ech...
 
reklama
Na infolinii mogą nie wiedzieć w którym gabinecie jest usg. Mam wizyty w lux medzie i właśnie zmieniłam lekarkę na taką która ma USG w gabinecie bo poprzednia nie miała


No cóż zycie , jadę już , ciekawe co się okaże , dopytam jak to z tym USG gdzie w końcu robią w jakich placówkach na przyszłość , to najwyżej tylko ta kartę ciazy załatwię dziś .
 
Do góry