reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

My jeszcze płci nie znamy, ale co do dziewczynki nie mamy totalnie pomysłu. A ta Hania to jakoś mi w ucho wpadła [emoji4] [emoji4]
No właśnie nam też [emoji4] łatwo zdrobnic a jak coś przeskrobie to Hanka też można powiedzieć i do dość długiego nazwiska nam pasuje [emoji38]
 
reklama
Mnie też się Iza bardzo podoba,ale gdyby była córcia to i tak by nie dało rady takie piękne imię. Z nazwiskiem niezbyt by wspolgralo bo to wtedy brzmialo mniej więcej jak Iza Remiza:rofl2:

Takie głupie pytanie może,ale jak ona z tym kolesiem skoro on siedzi? :unsure:

Jak ona zaszła to chyba był na warunkowym albo go szukali .... to taki punk był. Zaszła z nim w ciąże on poszedł siedziec, potem zaszła w druga ciąże z innym - ale tego samego pokroju. Została sama z dwójka dzieci

Iza remiza hahahahaahahah padłam
 
Jak ona zaszła to chyba był na warunkowym albo go szukali .... to taki punk był. Zaszła z nim w ciąże on poszedł siedziec, potem zaszła w druga ciąże z innym - ale tego samego pokroju. Została sama z dwójka dzieci

Iza remiza hahahahaahahah padłam
Łoooo matko,agentka ta koleżanka,ale może z tych co lubią lobuzów w wersji hard
 
Każdy może nazywać dziecko jak chce ale ja uważam ze jest tyle pięknych imion ze na prawdę nie trzeba wybierać Tych amerykańskich czy angielskich


Ale to nie moja sprawa no ;D
Ja mam w brzuszku Hankę mostowiak byleby tylko nie skończyła jak ta serialowa i nie wjechała w kartony
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji173]
 
Każdy może nazywać dziecko jak chce ale ja uważam ze jest tyle pięknych imion ze na prawdę nie trzeba wybierać Tych amerykańskich czy angielskich


Ale to nie moja sprawa no ;D
Ja mam w brzuszku Hankę mostowiak byleby tylko nie skończyła jak ta serialowa i nie wjechała w kartony
A wyplujze to!
Może jak Banaszak albo inna slynna i utalentowana :D
Bielicka!
 
reklama
Do góry