reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja też byłam w lidlu, kupiłam kilka rzeczy. Jednak miałam nadzieję, że ciuszki dla dzieci będą lepszej jakości :( kiedyś były fajniejsze z tego co pamiętam, ta bawełna taka bardziej grubsza i splot bardziej spójny. Teraz mam wrażenie że po pierwszym praniu jeszcze gorzej by wyglądała, szkoda
 
reklama
Z tym też się zgadzam - trzeba też mieć swój rozum. Ja jakbym posluchala mojego endo na początku, ktory kazal odstawić leki, to nie wiem, czy byłabym nadal w ciąży. Tsh natychmiast mi skoczylo, a brałam minimalna dawke (12,5). Przejścia miałaś nieciekawe, dobrze, że wszystko dobrze się skończyło.
Ja wczoraj robiłam tartę z borówkami;)
Biegnę po borówki!!! Mój torcik tiramisu już zjadłam i brakuje mi w lodówce czegoś słodkiego :)
 
Okeeej :D nic już nie mówię [emoji6]
Tzn nie okej, że masz miesniaka... Z resztą sama rozumiesz [emoji6]

Ależ mów. Nic się przecież nie dzieje.
Dziękuję Ci za uwagi.
Mam ich kilka zewnątrz na szczęście nie wewnątrz macicy ale przez to jest bardziej ukrwiona i te Dziady mi zabierają ze krwi co dobre też.
Gnoje jedne ...
 
Odwioze dziecko do przedszkola i ide popatrzeć na różowe ciuszki do lidla.
A nóż róż mi się spodoba ;)
Wrocilam z lidla....mam swoje spodnie ciazawe dzinsowe 2 pary i leginsy 2 pary.....bo normalnie nie mam w czym chodzic... 2 poncza kupilam z osmiornica i rekinem... ponad 200zl wybulilam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry