reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Śpię w majtkach bo... Śpię z dziećmi.Czasem tylko z Bobasem ale czasem wpada duży się potulic i zasypia z nami.Wywalam go tylko jak się tak rozwala, że się nie mieszczę....

Jakoś z infekcjami mam tylko problem gdy jestem w ciąży albo... skorzystam z basenu/jeziora.Wiec nie korzystam.

U Was też tak gorąco?My właśnie z bobasem w domu
On śpi pod kołderka a ja zawinelam nóżki w kocyk.Mam cudowne 20stopni!
 
reklama
Nie chce być ślepym wyznawca ideologii mamyginekolog, ale przyznaje - nigdy wcześniej nie słyszałam o zaleceniach spania bez majt, no i tak mi 24 lata w niewiedzy minęły, ale może dlatego, ze na nazwisko Chazan robi mi się niedobrze, a nauki przedmałżeńskie zakombinowalam :D

Ja tez całe życie spałam w majtkach dopiero niedawno jak przeczytałam u mamyginekolog o wietrzeniu to majtki zdjęłam ale nosze na noc takie piżamowe luźne bawełniane spodenki ;)
 
Help . !!!

Czy z obecnych tu mamusiek miał ktoś taki przypadek ... Dziś dostałam prawie zawału...

Mam pieprzyk / znanie / narośl nie wiem co to jest w sumie na ręce u góry może max 1 cm . I dziś zauważyłam że go podraznilam uszkodziłam w nocy chyba bo się troszkę oderwał od skóry i podpłynęło krwią . :szok::szok::szok:

Biegiem rano do ośrodka do rodzinnego lekarza , dał skierowanie do dermatologa i chirurga , twierdzi że lepiej usunąć bo się pewnie już nie przyklei do skóry .

Ale w ciąży zabieg ????? Usunięcie pieprza ? To zdrowe ?

Idę popoludniu na 16 do dermatologa prywatnie niech też obejzy i doradzi coś ? Czy faktycznie zabieg czy coś na wysuszenie go ?

I dopiero po dermatologu zadzownie do ginekologa opowiem co mi się dziś stalo :szok::realmad::mad:

Ktoś z Was zna takie przypadki ?
W ciąży nie wolno nic łykać niczym smarować a co zabieg można niby ?

Boje się okropnie . Żeby nie było zakażenia czy coś groźnego z tego naderwanego pieprza :(:(:( ale mam stresa 31 lat nic mu nie było a teraz w ciąży się nagle oderwał kawałek ...

A czemu by nie można było ?
Dentysta w ciąży znieczula, ja w ciąży narkozę miałam.
To niby czemu by pieprzyka nie wyciąć jak to jest robione normalnie u dermatologa i trwa 5 sekund
 
Ja tez całe życie spałam w majtkach dopiero niedawno jak przeczytałam u mamyginekolog o wietrzeniu to majtki zdjęłam ale nosze na noc takie piżamowe luźne bawełniane spodenki ;)

Tak, tak luźne spodenki są, bo Kajt czasem wparowuje w nocy :) a koszul nie znoszę.
 
Tak, tak luźne spodenki są, bo Kajt czasem wparowuje w nocy :) a koszul nie znoszę.

Ja teraz w szpitalu mam koszule i ciagle się stresuje ze mi tyłek widać jak sobie hasam po oddziale albo wstaje z łóżka [emoji23] ale po zabiegu musiałam leżę 24h bez majtasow na podkładzie jednorazowym [emoji23]
 
reklama
Do góry