reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

U mnie pierwsze bardziej chuchane, ale mialam wypadek w ciazy, wielkiego krwiaka i ogolnie same problemy.
A przy drugim nienkupowalam. prawie nic. Nigdy nie mialam. elektronicznej niani, monitorow oddechu, ani nawet butelek a lozeczko ku przerazeniu poloznej sluzylo mi zawsze jako pojemnik na pieluszki zabawki itd.
Wychowuje dzieci jak ktos nazwal 'po murzynsku'. Bez gadzetow, chusta, raczki, cycek i maksymalna bliskosc. Z dziecmi jem, pije, myje sie i spie. Wynika to glownie z tego, ze zwyczajnie nie mam nikogo kto by pomogl a jestem z dziecmi zupelnie sama.
 
reklama
Przyszly wyniki badan krwi z prenatalnych w 13 tc..i ternin porodu mi sie przesunal na 15 październik.... :) a wyniki chyba okey....
P_20180508_213333_1.jpg
 

Załączniki

  • P_20180508_213333_1.jpg
    P_20180508_213333_1.jpg
    875,6 KB · Wyświetleń: 434
Szalona, ciakawa statystyk pazdziernikowek?
Mowisz-Masz
30 z nas spodziewa sie pierwszego dziecka
26 z nas spodziewa sie drugiego dziecka
16 z nas spodziewa sie trzeciego dziecka
Dodatowo na dzien dzisiejszy wiemy, ze
Chlopcow jest 15
Dziewczynek jest 15
Mamy tez na watku jedna pare blizniat :)
Wiem, że mało się udzielam,ale jestem :) I spodziewam się czwartego dziecka :)
 
@NaturalnaMama

pierwsza ciaza 29 latryzyko ZD 1:300 (pisze na oko bo nie pamietam)
w drugiej 35/36 lat1:153
w trzeciej 37/38 lat 1:57

USG jest ok, wad wspolistniejacych nie stwierdzono.
Zbadan prenatalnych (Poznan Euromedicus na ul. Wojskowej bylam niezadowolona, ale konsultacja genetyczna w ogole dramat)
Konsultowalam wiec tez u dr. Kocylowskiego, ktory robil mi prenatalke w ciazy nr 2 ibedzie robil drugie prenatalne w trzeciej ciazy. Moja prowadzaca wypisala mi skierowanie do szpitala, poniewaz nie moge miec tego zabiegu w trybie ambulatoryjnym, wiec pewnie potrzymaja mnie 3doby...
Ja miałam 1:202 Zd i robiłam NIFTY wyszło wszystko ok. Już jestem po polowkowych i wszystko na 5+. Trzymam kciuki za Ciebie też tak na pewno będzie wiem co przeżywasz.....
 
Ja miałam 1:202 Zd i robiłam NIFTY wyszło wszystko ok. Już jestem po polowkowych i wszystko na 5+. Trzymam kciuki za Ciebie też tak na pewno będzie wiem co przeżywasz.....

Ja generalnie jestem dosc spokojna w sensie, ze czuje, ze bedzie ok, ale sporo nocy przeplakalam.
W Zespolach Downa, Edwardsa, Patau wystepuja wadybwielonarzadowe wspolistniejace, a moje USG bylo b dobre. Wprawdzie zdaje sobie sprawe ze brak kosci nosowej 2ystepuje u ok. 80-90% osob z ZD. A przeziernosc karkowa dla ilus. procent z ZD wychodzi prawidlowa, ale mimobto staram sie wierzyc ze bedzie dobrze.
 
Spoko wymienimy sie dziecmi nikt nie zauważy.... ja pewnie jutro dowiem sie ze 3 chłopak.... [emoji14]
A teoria ze 4 dni przed owulacja to dziewczynka ( bo silniejsze plemniczki) odejdzie do lamusa...
Ale u mnie tak wyszła właśnie dziewczynka. Dla mnie to nie ma znaczenia ale Twoja teoria u mnie ma pokrycie może u u Ciebie będzie ziarenko kawy zamiast siusiaka.
 
reklama
No u mnie woda na potęgę idzie. A potem tylko do toalety latam [emoji16]
A co do arbuza... Nigdy nie jadłam go łyżeczką. Metoda iście ciekawa [emoji2] [emoji2]
Ja zaczęłam jeść łyżka w zeszłej ciąży - jak codziennie praktycznie jeden arbuz caly szedł :D czasem się z kimś podzieliłam ale generalnie arbuzy moje :D
 
Do góry