reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
@NaturalnaMama

Drugie prenatalne mam na Druzbickiego u dr. Kocylowskiego.Ma swoje wady, ale USG robi długo dokładnie, odpowiada na wszelkie pytania.Jak miałam dola po Euromedicusie to rozmawiałam z nim 40min przez telefon i nie kazał mi spadac bo jestem pacjentka na NFZ i w dodatku miałam badania u kogo innego.
Także polecam ze spokojem.

Euromedicus to dla mnie porażka.Mqm nadzieję, że jakiś inny lekarz zrobi mi amnio a nie ten Piotr Decostam co mi robił prenatalne.
Ja bylam na pl. Spiski 1 w poznaniu.... nie polecam..... na nfz....2 min badanie..info dla mnie ze z usg wszystko okey i kolejna!
Przez 2 min strzrlal cyferkami i skrotami do pielegniarki ..a ta to notowala....
 
Czy Wy też tak pijecie wodę ? Ja zauważyłam, że pije coraz więcej.
Chyba już do 3 litrów dochodzi.
Normalnie szok ale naprawdę chce mi się po prostu pić. Nie mówiąc o tym, że dzisiaj zjadłam sama prawie pół arbuza. I to w pracy.
Ta połówka kosztowała prawie 20 zł ale to nic. Musiałam. Musiaaaałam. Zobacz załącznik 854842
Tak, wody pochłaniam niezliczpne litry od samego początku. Praktycznie non stop odczuwam pragnienie, bez butelki wody to się w ogóle nie ruszam nigdzie.
 
Hihi po prostu w arbuzach jest jakaś fantastyczna moc. Prawdopodobnie mocno nawadniają stąd tak lubimy i sięgamy po nie.
ja też jem strasznie dużo arbuzów [emoji23].napewno dobrze nawadniają ale niestety poza tym nie mają chyba już żadnych wartości....noooo oczywiście poza cukrem [emoji14]. Cieszę się tym że idzie lato, bo przez to ile zjadam śliwek, arbuzów i pomidorów byłabym bankrutem a tak coraz tańsze będą [emoji13]
 
reklama
Dużo mam do nadrobienia ale dziś nie dam rady.
Ja mam podobne odczucia...jakoś mi wszystko jedno...Może to dlatego, że za pierwszym razem moja mama mi mówiła wręcz że będzie dziewczyna... (a każdej koleżance i synowej trafiła z tymi "przepowiedniami ), nie miałam podstaw by jej nie uwierzyć. A w 21 tygodniu na usg okazało się że SYN może nie byłam rozczarowana...ale naprawdę bardzo zaskoczona [emoji1]...Teraz moja mama już mi nic nie przepowiada [emoji14]... i lepiej żeby się nie odzywała [emoji23][emoji23][emoji23] w tej kwestii.
Na nic się nie nastawiam .... najbardziej na świecie czego pragnę, to zdrowego Dzidziolka...Wiem, że każda z nas pragnie tego samego...tylko czytając Was widzę, że macie swoje skryte marzenia...[emoji6] a mi jakoś tak wszystko jedno [emoji4]
Oczywiscie ze ma byc zdrowe..to najwazniejsze dla kazdej z nas :) .... ale skrytymi marzeniami tez sie dzielimy :) tu mozna to co sie po cichu mysli wypowiedziec..i to jest fajne....
 
Do góry