reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cos w tym jest..bo jak mialam tylko jedno to dmuchalam ..chuchalam..full czasu..prawie 100 % dla niego...teraz... ..z dwójką na wiecej samodzielnosci im pozwalam... mniej biegam za mlodym...a trzecie samo sie wychowa.... mlodemu juz monitora oddechu nie wlaczam...a ma.... niech powiedza mamy 2 dzieci czy tez tak maja....ze drugie ciut inaczej.... butelki za kazdym razem nie wyparzam..tylko raz dziennie.... ( mam 2 )... nie prasuke ubranek....a starszy dlugo mial prasowane... .sporo tych roznic....
Dokladnie tak samo. Teraz widze ze moja pierwsza taka bojaca dupka trochę, przemysli, boi sie, a druga to maly diabolek, wlezie wsZędzie, ale pozwalam sprobowac w granicach rozsadku oczywiście. Jak spadnie to sie nauczy, niech wejdzie ciekawe czy da rade, ale asekuracja jest... trzecie samo sie wychowa hehe
 
reklama
To ja trafiłam na anioła nie teściową. Serio. Mieszkamy od siebie jakieś 7 km będzie jeszcze bliżej, ale nie po sąsiedzku ;) w nic się nie wpieprza, o wszystko pyta, czasem aż mi głupio było i naprawdę lepszy mam z nią kontakt niż z własna matka, która z kolei wszystko skwituje odpowiednio a i tak zrobi po swojemu (np. Jeżdżenie bez fotelika 4latka to dla niej coś normalnego)

Często do teściów wpadamy - teraz w ciąży wie ze nie robię zakupów i nie gotuje to sama zadzwoni czy coś mi kupić albo coś ugotować :) ostatnio raczyłam się jej botwinką <3 Zobacz załącznik 854866
Barszczyk mniaammm ja tez chce
 
To ja trafiłam na anioła nie teściową. Serio. Mieszkamy od siebie jakieś 7 km będzie jeszcze bliżej, ale nie po sąsiedzku ;) w nic się nie wpieprza, o wszystko pyta, czasem aż mi głupio było i naprawdę lepszy mam z nią kontakt niż z własna matka, która z kolei wszystko skwituje odpowiednio a i tak zrobi po swojemu (np. Jeżdżenie bez fotelika 4latka to dla niej coś normalnego)

Często do teściów wpadamy - teraz w ciąży wie ze nie robię zakupów i nie gotuje to sama zadzwoni czy coś mi kupić albo coś ugotować :) ostatnio raczyłam się jej botwinką <3 Zobacz załącznik 854866
Super kobieta. To tak jak moja teściowa, bardziej się martwi, pyta, doradza niż moja mama.
 
Hej. Mi moja brayowa w pierwszej ciazy mowila ze wygladam na chlopaka no i brzuch tez na.chlopaka a wyszla dziewczynka takze teraz sie nie wypowiadala. Moja tesciowa tez jest najmadrzrjsza na swiecie chciala nam wciskac swoje przekonania a jak nie robilismy z mezem tego co mowila to sie obtazala.
Tak ogolnie to.witam nowe mamy .
Gratuluje tez udanych wizyt.
I chcialabym zapytacvo link do grupy zamknoetej bo noc noe dostalam
I ja sie.do pytania o link.dołączam
 
Ogladacie "Opowiesc podrecznej"? Jak nie to bardzo polecam. Tak mi sie skojarzylo, ze teraz to przyszla tesciowa mnie i dokarmia i robi specjalnie pode mnie takie jedzenie jak lubie, przynosi owocki i warzywa, pyta zawsze jak sie czuje...[emoji16] troche jak w tym serialu...przed ciaza taka zapomniana bylam, teraz koncentruje swoja uwage w oczekiwaniu na ukochanego wnuka a potem pewnie znowu zapomni[emoji6] ale nie narzekam, moze przez ciaze jakos bardziej sie zblizymy i ta relacja bedzie potem calkiem fajna.
 
Kurcze,to moja też jak mi się czegoś chcę to mi zrobi/ugotuje..twraz aż mi głupio,że się tak na nią wkurzam.
Ostatnio kompotu z rabarbaru mi nagotowala. Aczkolwiek zapytała czy mogę bo z tego co widzi to ja więcej sobie w ciąży odmawiam niż się powinno a o kp mówię,że będę jadła....
Teścia mam spoko,tylko właśnie teściowa bardzo buzię sobie nim wyciera i córka też jest przeciw ojcu,to zasługa teściowej też
 
My tez jako jedyni trojke. Ale wiele z malzenstw (zwiazkow) naszych znajomych sie rozpadlo...
Czesto jest tak ze ktos ma jedno dziecko, wiaze sie z kims kto ma jedno lub wcale i maja jakies wspolne jedno. A nam niedlugo 10 lat stuknie...
U mnie podobnie. Wśród moich znajomych najbliższych jest tak że tylko my jestesmy ze sobą od 12 lat w tym 6 lat po ślubie i mamy wspólne dziecko.
No nie właśnie,że prawidłowa ciąża to 42 tygodnie.
W ogóle wkurza mnie ta baba już.
Gada bzdury i tyle,np.odnośnie karmienia. Lekko się zdziwiła jak jej powiedzialam,że ja mam zamiar jeść wszystko podczas karmienia jeśli Małemu będzie to pasować.
To już prędzej 38 jeżeli nie liczyć 2 tyg przed owulacja :)
 
Dokladnie tak samo. Teraz widze ze moja pierwsza taka bojaca dupka trochę, przemysli, boi sie, a druga to maly diabolek, wlezie wsZędzie, ale pozwalam sprobowac w granicach rozsadku oczywiście. Jak spadnie to sie nauczy, niech wejdzie ciekawe czy da rade, ale asekuracja jest... trzecie samo sie wychowa hehe
Też widzę różnicę między pierwszym, a drugim dzieckiem. Pierwsze bardziej chuchane, ale i więcej pomyłek i błędów nam się udało zrobić. A trzecie... jakoś się samo wychowa.
 
reklama
Kurcze,to moja też jak mi się czegoś chcę to mi zrobi/ugotuje..twraz aż mi głupio,że się tak na nią wkurzam.
Ostatnio kompotu z rabarbaru mi nagotowala. Aczkolwiek zapytała czy mogę bo z tego co widzi to ja więcej sobie w ciąży odmawiam niż się powinno a o kp mówię,że będę jadła....
Teścia mam spoko,tylko właśnie teściowa bardzo buzię sobie nim wyciera i córka też jest przeciw ojcu,to zasługa teściowej też
Z rabarbarem trzeba oszczędnie w ciąży niestety, ale myślę, że i tak bym wsunęła jakieś ciasto z rabarbarem :-)
 
Do góry