reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja juz sie dopisalam.

@monami 15. 05 mam byc na oddziale do. przyjecia. Czy amnio tego dnia czy pozniej nie wiem. Jakbym mogla to chcialabym od razu, aby miec to z glowy.
 
reklama
@ewelinka10425 Ja pamiętam Twój post o morfologii i jak najbadziej wierzę! Sama nadal chodzę na czczo, bo mi jakoś nie zależy na posiłku, skoro do labu mam 10 minut.

@Shaer Ja musiałam swoją ok. 19-miesięczną córkę odstawić nagle od piersi (karmiłam ją tylko wieczorem i w nocy i to często), bo ciąża okazała się zagrożona. I okazało się, że nagle pannica potrafi szybko zasnąć bez cyca i że dużo lepiej śpi, nie budzi co chwilę. Dacie radę!

Takie są reguły edycyjne, że na stronach tytułowych nie ma numeru. Wg mnie to trochę czepialstwo nie pozwolić zakorektorować. Z drugiej strony, wiem, że jak się jednemu studentowi popuści, to potem ma się 1000 takich samych przypadków, więc też rozumiem panie z dziekanatu, że są niezłomne w egzekwowaniu wzoru. Bo rzeczywiście prace dyplomowe podlegają archiwizacji i mogą być wyrywkowo kontrolowane przez m.in. Komisję Akredytacyjną. A za dopuszczoną pracę niezgodną z zasadami dyplomowania obrywa się wtedy uczelni, a nie konkretnemu studentowi (chyba że plagiat, to i autor ma kłopoty).

Tak z innej paki, przetestowałam dzisiaj golarkę elektryczną na włosach łonowych i w sumie mnie pozytywnie zaskoczyła w roli trymera. Ja zwykle się strzygę nożyczkami, niby brzuch jeszcze mi nie przeszkadza w tym, ale dobrze mieć alternatywę.
 
Mi tez się wydawało że nie muszę być na czczo, i w zasadzie tylko raz byłam jak robiłam glukozę. Ale dziś coś mnie wzięło, że zadzwoniłam do laboratorium się zapytać czy muszę być na czczo to powiedzieli że tak....
Oj mi się wydaje że te Panie to guzik wiedzą... No ale nie wiem, ja wam tylko mówię co jest napisane przy skierowaniu które dostaje, są tam informacje jak przygotować się do każdego badania ;)
 
Już wam to kiedyś pisałam ale może nie chcecie mnie słuchać ;) morfologii i innych badań w ciąży nie trzeba robić na czczo... Jednie glukozę i później ten test glukozy to na czczo. Nawet mamaginekolog kiedyś o tym mówiła, a ja Wam o tym wcześniej pisałam ;) chcecie głodować proszę bardzo , ja w pierwszej ciąży się męczyłam i jeździłam na czczo bo nie wiedzialam że nie trzeba być...
Ja w Niemczech nie robie na.czczo..pytalam na.początku czy musze byc na.czczo to mowila,.ze nie..Tylko wlasnie na.gluzkoze na.czczo bylam
 
Cesarka ...

1.Takie pytanko do mamusiek które dobrowolnie i same podjęły świadomie decyzję o CC... Żałujecie ?

2.Druga sprawa to czy to prawda że następny poród też już będzie CC że się nie da Sn kolejny raz ?

3. Oraz , że nastepna poród może być za 18 m-cy tj 1,5 roku po pierwszym CC ?
Osobiście znam kobietę która miała pierwsze dwie cesarki a pozniej urodziła jeszcze dwójkę dzieci sn :-) :)
 
reklama
Cesarka ...

1.Takie pytanko do mamusiek które dobrowolnie i same podjęły świadomie decyzję o CC... Żałujecie ?

2.Druga sprawa to czy to prawda że następny poród też już będzie CC że się nie da Sn kolejny raz ?

3. Oraz , że nastepna poród może być za 18 m-cy tj 1,5 roku po pierwszym CC ?
2. Po CC można rodzić SN trzeba podpisać pismo przed porodem że chce się rodzić SN. Ja pierwszy poród miałam CC i powiedzialam lekarzowi że chciałabym SN i w karcie ciąży wpisał że chce rodzic sama. Uprzedził że po CC ciążą i porod są wysokiego ryzyka.
3. Mi powiedziano, że najlepiej starać się o 2 dziecko po mniej więcej 2 latach więc kolejny poród po ok 2,5- 3. Wszystko jednak zależy od organizmu.
 
Do góry