reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
My się cieszmy że mamy jeszcze małe brzuszki. Wyobraźcie sobie jak czują się dziewczyny które są już w 3 trymestrze i mają terminy lipiec, sierpień :confused:
Na pewno lepiej niż my co będziemy musiały przechodzić całe największe upały. One w lipcu już będą rodzić. :) sama rodzilam w lipcu a koleżanka 2 miesiące po mnie. Ja super się trzymałam, bo świadomość ze połowa wakacji z malenstwem. A koleżanka w połowie września rodziła to i już chłodno, to przez wakacje jej się dluzylo, w sierpniu już spuchnieta.
 
Wow, 30min i wszystko zalatwione, ekspresowo i na pewno mega ulga zobaczyc, ze z bobasem wszystko ok[emoji5]Ja w8tyg spedzilam 3h na IP po czym sie dowiedzialam,ze i tak mnie nie przyjma bo nie ma lozek ;) wiec mam nadzieje, ze juz do konca ciazy nie bede musiala tam jechac [emoji5]
Bardzo lubię ten szpital. Szybko, profesjonalnie. Tylko jeden minus. Jest 1 referencyjnisci więc bez cukrzycy, bez nadciśnienia w ciąży przyjmują. I po 37 tc do porodu
 
Na pewno lepiej niż my co będziemy musiały przechodzić całe największe upały. One w lipcu już będą rodzić. :) sama rodzilam w lipcu a koleżanka 2 miesiące po mnie. Ja super się trzymałam, bo świadomość ze połowa wakacji z malenstwem. A koleżanka w połowie września rodziła to i już chłodno, to przez wakacje jej się dluzylo, w sierpniu już spuchnieta.
Ja rodziłam już w padzierniku ;) dużo nie przytyłam i lipiec i sierpień jakoś mi zlecial :) a jak już zaczęłam sie "turlac" :-Dto był wrzesień i wieczory chłodniejsze i jakoś tak lżej. No, ale każdy ma swój punkt widzenia. Ja nie uważam żeby one miały lepiej...;)
 
Na pewno lepiej niż my co będziemy musiały przechodzić całe największe upały. One w lipcu już będą rodzić. :) sama rodzilam w lipcu a koleżanka 2 miesiące po mnie. Ja super się trzymałam, bo świadomość ze połowa wakacji z malenstwem. A koleżanka w połowie września rodziła to i już chłodno, to przez wakacje jej się dluzylo, w sierpniu już spuchnieta.
Ja obie corki rodziłam we wrzesniu i mowilam ze trzeciego dziecka nie bede przez lato nosic, zeby moj maz mi to jakos przesunal hehe, ale znowu bede z brzuszkiem latem sie meczyc, a na.prawde nie lubie upalow. Tylko dla tego malenstwa dam rade no.przecież
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki:( jestem na IP, mam straszne bóle brzucha i plecow. Chyba pierwszy raz tak się boję:( nie wiem co się stało, caly dzień czuję ból, ale miewalam już takie, a od 18 wzięły mnie jakieś skurcze czy coś?
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki:( jestem na IP, mam straszne bóle brzucha i plecow. Chyba pierwszy raz tak się boję:( nie wiem co się stało, caly dzień czuję ból, ale miewalam już takie, a od 18 wzięły mnie jakieś skurcze czy coś?
Kochana spokojnie to na.pewno tylko upaly dają sie we znaki. Dobrze ze pojechałaś na ip... jestem z toba i, czekam na wiesci.
 
Bardzo lubię ten szpital. Szybko, profesjonalnie. Tylko jeden minus. Jest 1 referencyjnisci więc bez cukrzycy, bez nadciśnienia w ciąży przyjmują. I po 37 tc do porodu
Ale to tak od ręki Cie przyjęli i sprawdzili czy wszystko okej? Czy coś im mówiłaś, że np źle się poczułas?
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki:( jestem na IP, mam straszne bóle brzucha i plecow. Chyba pierwszy raz tak się boję:( nie wiem co się stało, caly dzień czuję ból, ale miewalam już takie, a od 18 wzięły mnie jakieś skurcze czy coś?
Trzymam kciuki. Daj znać jak tam
 
reklama
Do góry