reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy :* narazie czekam żeby antybiotyk zaczął działać i już się nie męczyć. I również mam nadzieję że dzidzi nic nie będzie.
 
Dzięki :-) Ja mam ciągle wrażenie, że połknęłam balon i ktoś go ciągle próbuje jeszcze dopompować ;-) I że jak powiem komuś, że to 5 miesiąc, to będą pytać czy to bliźniaki...

Ostatnio jak byłam w pracy poszłam na inne piętro, a już było widać brzuszek i ci, którzy jeszcze nie wiedzieli mówili mi cześć i jak jeden mąż kierowali wzrok na ten brzuszek :-) Ale tylko jedna koleżanka nie krępowała się spytać. Reszta bała się, że okaże się, że to wzdęcia ;-)
Wcale nie masz dużego brzuszka [emoji4] jest zgrabniutki jak na 5 miesiąc. To ja już lepiej nie będę pokazywać swojego [emoji14] bo jak widać można mieć większy w 5 miesiącu [emoji14]
 
No w końcu Was nadrobilam :) bylam dzis na wizycie, pappa wyszła bardzo dobrze mimo niedomykalnosci zastawki trójdzielnej - ryzyko skorygowane na trisomię 21 coś około 18 tyś, reszta mniej niż 20 tysiecy. Niepotrzebnie zwlekalam z odbiorem wyników :) aaa no i dziecię na usg podejrzane - na 95% dziewczynka... do teraz jestem w szoku taka byłam pewna trzeciego chłopaka [emoji28] już powiedziałam lekarzowi ze uwierzę jak zobaczę - no ale podobno nic tam między nogami nie ma :)
Zazdroszczę !!!
 
Wcale nie masz dużego brzuszka [emoji4] jest zgrabniutki jak na 5 miesiąc. To ja już lepiej nie będę pokazywać swojego [emoji14] bo jak widać można mieć większy w 5 miesiącu [emoji14]
No coś ty, każdy brzuszek jest piękny :-) Ja na zdjęciu się wyprostowałam, żeby brzucha nie wypychać, ale normalnie inaczej stoję i trochę tak właśnie "wypycham". Brzuch mnie jakoś tak ciągnie do przodu i wygląda na większy. Poza tym mam ciągle kilogram do tyłu i myślę, że gdybym normalnie przytyła byłby większy.
 
Właśnie patrzyłam na połączenia z Warszawa z Bielska - Białej, bo tak by mi było najwygodniej (to większe miasto najbliżej mojej wsi) i normalnie masakra.
.. Przesiadki, minimum 6h w podróży, a to i tak jest dobrze, bo są takie połączenia naqet, co podróż trwa 12h (!!!)
Z tego wszystkiego wysłałam męża do Maka [emoji23]
Zobacz załącznik 853133
Z Bielska aż tyle jedzie? [emoji50] ja jechałam z Pszczyny do Warszawy Pendolino 2h59.. a to 20 min na północ od Bielska...
 
reklama
Do góry