reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny widać coś?[emoji846]
Ja coś widzę, mój pierwszy test dzień po spodziewanej @ też tak wyglądał ;)

Ja się wybrałam w końcu na ten SOR o 22, na szczęście szpital mamy jakieś 5 min samochodem z domu.
Zrobili mi usg, pojawił się pęcherzyk ciążowy, ale jeszcze nic w środku, a po drugiej stronie macicy jakiś wysięk... więc może to od tego było to krwawienie. Kazali mi dziś rano zrobić jeszcze badania krwi i za 1,5h mam wyniki, to się jeszcze może czegoś dowiem od gin.
Dziękuję Wam, pojechałam tam trochę dzięki Waszym sugestiom... i może dzięki temu miałam trochę spokojniejszą noc ;) bo już zdążyłam opłakać tę ciążę, ale może jeszcze jest nadzieja :)
 
Ja coś widzę, mój pierwszy test dzień po spodziewanej @ też tak wyglądał ;)

Ja się wybrałam w końcu na ten SOR o 22, na szczęście szpital mamy jakieś 5 min samochodem z domu.
Zrobili mi usg, pojawił się pęcherzyk ciążowy, ale jeszcze nic w środku, a po drugiej stronie macicy jakiś wysięk... więc może to od tego było to krwawienie. Kazali mi dziś rano zrobić jeszcze badania krwi i za 1,5h mam wyniki, to się jeszcze może czegoś dowiem od gin.
Dziękuję Wam, pojechałam tam trochę dzięki Waszym sugestiom... i może dzięki temu miałam trochę spokojniejszą noc ;) bo już zdążyłam opłakać tę ciążę, ale może jeszcze jest nadzieja :)

To jest test robiony 3 dni przed @ temu taka blada kreska.
 
Ale z Was ranne ptaszki,
Wiecie ze 2 tyg przed rokiem synka... sprzedalam wszystkie ciuchy maluchow z calego 1 roku... wózek 3 w 1 sprzedalam... przewijak też....
 
Ale z Was ranne ptaszki,
Wiecie ze 2 tyg przed rokiem synka... sprzedalam wszystkie ciuchy maluchow z calego 1 roku... wózek 3 w 1 sprzedalam... przewijak też....

A ja mam wszystkie ubranka po synku tylko wózka nie mam i łóżeczka tez bo się połamało ale ciekawe czy tez chłopiec będzie ja spać nie mogę przez emocje i tak zaraz muszę małego do przedszkola budzić.
 
Witam . Wczoraj jak polozylam sie spac juz zupelnie nic nie bylo. Dzis jal wstalam to takie brazowe plamki na wkladce . No i przy podcieraniu troche krwi. Zawsze mialam obfite okresy ze skrzepami a teraz nie. Gdy @ sie nie rozkreci to zatestuje bo nigdy tak nie mialam.zawsze zalewalo.mnie morzem czerwonym jak dostalam okres tak z rana majac tampon maxi nie.dobiegalam do toalety by go zmienic bo juz wszystko we krwi.. teraz mam tylko wkladke na ktorej sa tylko te plamki brazowe. Strasznie boli mnie brzuch..No zobaczymy jak to bedzie
 
To u mnie nadal dziewczynkę pokazuje :) A na teraz pokazuje chłopaka.
Mi też ciągle zimno

Edzia wydaje Mi się ze widzę cień kreski. Ja się nadal zastanawiam w którym tc jestem. Bo wy macie takie słabe te kreski (tak jak u mnie na pierwszej ciąży) a ja po 1 min miałam widoczna całą, a po 3 min dwie grube krechy. Tyle że ja zrobiłam test 4 dni po "spodziewanej miesiące" myślicie ze 4 dni i to już tak może się różnić w ilości hormonów.

Szalona ja też sprzedalam m
MR B, ubranka najmniejsze. Mam od 74 w górę. Ale i tak pory roku mi się nie pokrywają. Mam jeszcze kombinezon na 62/68 więc może będzie ok. ubranko na chrzest sprzedalam.
 
Hej dziewczyny widać coś?[emoji846]
1518063812-9704057cd022e2e0-aaaaaa.jpeg

Też widzę! :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry