reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To się kurde napiłam !
Pierwszy i ostatni raz.
:mad:

Ja uwielbiam piwo- Karmi piłam czasem jak karmiłam "na laktację", bo te 0,5% w moim organizmie zniknie zanim do piersi doleci ;) Ale w ciąży tylko Bawaria ma 0,0% - mają normalne, pszeniczne i smakowe np.brzoskwiniowe. Ale jedyne jakie smakuje normalnym piwem to Lech Free, który też ma 0,5% - i trzy dni temu patrzę a oni zrobili wersję niebieską, która ma 0,0% :) Moje wakacyjne życie zostało uratowane ;)
 
reklama
Ja uwielbiam piwo- Karmi piłam czasem jak karmiłam "na laktację", bo te 0,5% w moim organizmie zniknie zanim do piersi doleci ;) Ale w ciąży tylko Bawaria ma 0,0% - mają normalne, pszeniczne i smakowe np.brzoskwiniowe. Ale jedyne jakie smakuje normalnym piwem to Lech Free, który też ma 0,5% - i trzy dni temu patrzę a oni zrobili wersję niebieską, która ma 0,0% :) Moje wakacyjne życie zostało uratowane ;)



Ooooo dobrze wiedzieć :-)
Za Bavarią trzeba się troszkę rozejrzeć
Tak normalnie jej nie ma ....
 
Była awaria prądu, wszystkie drogi na lotnisko były zamknięte, check in nie wiem działał. Dopiero o 6:30 niby uruchomili wszystko znowu. Ale to co się dzieje to masakra. Większość lotów odwolanych. Stoimy w korku na autostradzie jakieś 2km od lotniska
Heh, a ty się strajkiem LOT-u martwiłaś ;) Ech serio współczuję, ja się denerwuję każdym lotem a już opóźnienia wyprowadzają mnie z równowagi. Mam nadzieję że jednak polecicie o czasie.
 
Ooooo dobrze wiedzieć :-)
Za Bavarią trzeba się troszkę rozejrzeć
Tak normalnie jej nie ma ....
A i ja muszę poszukac jakiegoś piwa 0,00000% bo wczoraj tato przy grillu butelke otworzył to tak mi ślina pociekła,że aż sie dzwiwiłam bo ja jestem raczej ta co wozi,nigdy ta co pije :D
@Katrina33 wszystko jest mozliwe :D Kilka lat temu pierwszy razx trafiłam na forum z innym nickiem,zaprzyjaźniłam się z dziewczynami na tyle,że z jedną do tej pory się widuję(odległośc ok 100 km),a nawet miałam zostać chrzestna jej córeczki,ale tak sie sprawy potoczyły,że akurat byłam w BE,a mała urodziła sie za wcześnie i trzeba było szybko chrzcić,a ja nie zdołała bym dojechać w ciągu kilku godzin :D
 
To chyba jakieś osobnicze jest ;) Ja zdecydowanie dziewicą nie jestem a mam zawsze pierwszą grupę :) Jak byłam młodsza i brałam pigułki miałam pierwszą, jak byłam starsza i po dzieciach też pierwszą. Do tego depiluję się całkowicie i lekarz zawsze jest zdziwiony jak mi ta pierwsza grupa wychodzi ;) Nigdy nie miałam żadnej infekcji, nadżerki. Moja rodzona siostra z kolei nie może nawet iść na basen bo od razu wraca z infekcją, miała już milion nadżerek a ostatnio miała konizację szyjki , bo wyszła jej trzecia grupa :(

Tez miałam konizacje , dwa razy, na szczęście to nic strasznego :)
 
A no widzisz...tak jak mówię...nigdy nie wiadomo. Też zawsze chciałam mieć dzieci z małą różnicą wieku. A będzie 9 lat. Chcieć nie zawsze znaczy móc w przypadku zachodzania w ciążę. Tak...pewnie będą się dogadywać jak dorosną, bo sama mam 3 braci o 7 i 8 lat staszych i 16 lat młodszego więc wiem jak to jest. Ale i tak cieszę się, że mam rodzeństwo [emoji4] i tym bardziej cieszę się że mój syn też będzie miał...[emoji4]
Nie jestem wiatropylna [emoji23][emoji23][emoji23] ale gdyby jednak los się odmienił i zaszłabym przez jakąś wpadkę, byłabym bardzo szczęśliwa. [emoji173] a młoda już nie jestem.
Każdy z nas jest inny i ma inną swoją historię. Rozumiem czym się kierujesz [emoji8]

Ja od zawsze też twierdziłam że dwójka z niedużą różnicą wieku i koniec :). Urodziłam 2 córy z rożnica 2, 5 roku, fajnie się " odchowały" . Ponad pół roku temu przeprowadzlismy się do nowego domu , i tak właśnie jakoś pusto , cicho i tak jakoś się nam odwidziało i zachciało małego brzdąca:D A jeszcze rok temu chciałam zabić jak ktoś mówił " przeprowadzicie się na nowe to sobie zafundujecie dzidzię " :-D
 
Mi sie tak zdanie nie zmienia... cale zycie zaplanowalam sobie..i wszystko realizuje zgodnie z planem akurat tak wyszlo ze udalo się... studia... kupno mieszkania.. dzieci przed 30...taki mialam plan na siebie..tak chcialam.... ( 3 dziecko niby chcielismy.. moze potem... nie wykluczalismy tego... i akurat wpadlismy i przed 30stka... tak mialo byc) jestem happy... ale 4 ciaza .i 4 cesarka..mam wrazenie że zle na.organizm by mi wpłynęła...za bardzo obciążyla... spytam lekarza co on mysli o mojej jeszcze kolejnej ciąży..czy to dla mnie juz zagrożenie....
Wazektomia tylko dla facetów jest... dla kobiet to jest owariektomia
A moze by tak faceta wysłać.... wazektomia jest odwracalna....
 
Narobilysciw mi ochotę na wyciskarke z Lidl byłam wczoraj ale nie było.weszlam na stronke od 2.05 jest w ofercie 249 zł. Ja będę polować skoro zachwalacie. Wyniki krwi coraz gorsze więc trzeba witaminami nadrobić .... zrobiłam wczoraj poziom Wit D tyle czytam że ważna mój lekarz nie kazał mi brać więc sobie zbadalam koszt około 50 zł i wyszedl niedobór więc do apteki i od wczoraj już łykam lekarzowi się chyba nie przyznam żeby to nie złościc. Warto ch6ba jednak w ciemno brać.
 
reklama
A i ja muszę poszukac jakiegoś piwa 0,00000% bo wczoraj tato przy grillu butelke otworzył to tak mi ślina pociekła,że aż sie dzwiwiłam bo ja jestem raczej ta co wozi,nigdy ta co pije :D
@Katrina33 wszystko jest mozliwe :D Kilka lat temu pierwszy razx trafiłam na forum z innym nickiem,zaprzyjaźniłam się z dziewczynami na tyle,że z jedną do tej pory się widuję(odległośc ok 100 km),a nawet miałam zostać chrzestna jej córeczki,ale tak sie sprawy potoczyły,że akurat byłam w BE,a mała urodziła sie za wcześnie i trzeba było szybko chrzcić,a ja nie zdołała bym dojechać w ciągu kilku godzin :D
Polecam smakuje bardzo dobrze. [emoji16]
1524990251350.jpg
 

Załączniki

  • 1524990251350.jpg
    1524990251350.jpg
    571,1 KB · Wyświetleń: 353
Do góry