reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Gumki nie sa fajne, spirala.. a jak zawiedzie.. ?? Tabletki na mnie zle dzialaja.. na.mon organizm.. i ogolnie nie chxe chemii pakowac... kurde wazektomia ma tez wady... bo tocjednak spora ingerencja w organizm... ale jak ktoras antykoncepcja.mnie zawiedzie.. ja nie usune dziecka... zajade organizm..a nie usunę.. teraz mam na maksa obciazony... ciaza..rok karmienia...ciaza..rok karmienia..ciaza.... trojka dzieci to i tak full mojego marzenia..bo miala byc 2...lub 3... więc maks spelnione bedzie...
 
reklama
Hah tez tak mialam przed ciaza koszule eleganckie spodnie, sukienki torebeczki a teraz przy dziecku dres, nerka zamiast torebki koszulki byle tylko wygodnie [emoji6]

Ja jestem wysoka i chociaż mąż jeszcze wyższy to jakoś zle się czuje jak w obcasach na innych muszę z góry patrzec[emoji6]po za tym mam wrażenie ze ja ciagle wszędzie w biegu i tez na codzień wybieram wygodne płaskie buty
 
Słuchajcie doświadczone Mamy w czym kłaść spać dzieciątko? W rozku, śpiworku, otulacz, czy kolderka? [emoji42][emoji703][emoji703][emoji780][emoji780]
Moj syn byl pazdziernikowy, jak wrocilismy do domu to jeszcze nie grzali, ale mimo to w bloku bylo tak cieplo, ze w beciku byl caly spocony. Spal zawiazany w kocyk bawelniany - czyli cos pokroju otulacza. Corka wakacyjna, w domu juz spala tylko w pajacu, a jesienia w spiworku. Koldry nie polecam, za bardzo trzeba pilnowac przed rozkopaniem lub naciagnieciem na glowe.
 
Moja kolacja.... kto ma ochote lapka w gore :)Zobacz załącznik 851593
Wygląda przesmakowicie jednak ja w końcu doczekałam się ogórków małosolnych i nic ich mi dzisiaj nie przebije ;)
Ja jestem wysoka i chociaż mąż jeszcze wyższy to jakoś zle się czuje jak w obcasach na innych muszę z góry patrzec[emoji6]po za tym mam wrażenie ze ja ciagle wszędzie w biegu i tez na codzień wybieram wygodne płaskie buty
Ja kiedyś z powodu wzrostu miałam straszne kompleksy, byłam wyższa nawet od kolegów z klasy. Na studiach wyleczyłam się z tego i teraz z dumą nakładam 12 cm szpilki :) i patrzę sobie na innych z góry ;)
 
Dziewczyny mam pytanie. Wiem , że są mamy wśród nas na własnej działalności dłużej niż rok. Jak opłacanie sobie składkę? Ja od września podwyższyłam, planuje do końca czerwca pracować i zastanawiam się czy teraz na te 3 miesiące jeszcze nie odnieść żeby średnia wyszła wyższą do macierzyńskiego i L4 ale boję się że ZUS mnie posadzić o wyłudzenie. Znajoma mi mówi że to ja jako przedsiębiorca decyduje i jeśli mnie stać to mogę podnieść ile chce i nic mi nie zrobią. A wy jak to rozumiecie wiem że mamy księgowe minimum dwie doradzicie coś w temacie ???
Ja słyszałam że sprawdzają a właściwie sprawdzali takie sytuacje - teraz się nie powinni przyczepić bo macierzyński obliczaja na podstawie ostatnich 12 miesięcy a nie 3 jak było kiedyś. Podobno mimo że nie jest tak dobrze jak kiedyś to i tak się opłaca (ale widziałam symulacje przy podniesieniu do najwyższej składki, nie wiem czy te nieco mniejsze również się opłacają)
 
Ja tez niestety takiego Lecha miałam i po fakcie się zorientowałam.

Dziś za to piłam radlera i faktycznie jest 0%
Jeszcze na pewno jest Bavaria ale nie widziałam jej póki co nigdzie w sklepie wiec pewnie ciut ciężej ja kupić
No a ja sobie na weekend taki 6 - pak Lecha Free zakupiłam.. I poszły 2 wczoraj i 1 dzisiaj [emoji17]
 
Ja tez 1 :)

U mnie podobnie, buciki, torebeczki, sukieneczki, a teraz wygodne spidnue

Czy tylko ja mam takie zboczenie że zawsze we wszystkich produktach czytam etykiety? :) Nie kupiłbym niczego bez przeczytania etykiety, nawet w mięsnym i piekarni proszę o listę składników :)
Kurczę ja też zawsze czytałam etykiety, ale jak sie jest w poatek popoludniu w biedronce ze czterolatkiem i polroczniakiem to ciężko się skupić [emoji23] no i spojrzałam 0% to wzięłam [emoji14] no i Bob mrożony kupiłam :D
 
reklama
@Szalona 29 Ale Cie naszlo ;) Trwale ubezplodnienie to chyba w PL zakazane? Jeszcze masz czas na decyzje, zobaczysz co przyniesie te kilka miesiecy, ktore zostalo.
Zakazane gdy jest bezpodstawne..a jezeli lekarz stwierdzi ze zagrozeniem jest dla mnie 4 cesarka..wtedy nie jest zakazane... pytanie ile cc moze miec jedna kobieta..od ktorej jest juz to zagrozenie..bo chyba nie w nieskonczonosc... to musi byc indywodualna ocena.a ze lekarz prywatny i pracuke w szpitalu i on mi robi cc.....to nic nielegalnego tu nie bedzoe. Pytanie bardziej brzmi czy ja chce... jeszcze mam czas by sie zastanowic
 
Ostatnia edycja:
Do góry