reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ostatnia moja ciaza...wlasciwie zosyalo ostatnie pol ciazy...
Ostatni raz ta magia narodzin..gdy taki moj noworodek na swiat przyjdzie..... juz zaczynam tęsknić za tym okresem... .. te pierwsze spojrzenia...pierwsze chwile gdy sie juz zobaczy co sie nosilo 9 miesoecy pod sercem

Tez sie zle czuję..... niedobrze mi..zygalam w pierwszym trymestrze.... mdlilo mnie... ostatnie miesiace wielki brzuch..i wszystko boli..spac sie nie da...raczej same nieprzyjemnosci...... ciezki porod..i pierwsze dni po cc....ale z drugiej strony..i z perspektywy czasu 2 ciaz ktore mam za soba..to jednak taki magiczny czas byl......ciesze sie ze jeszcze jeden ssaczek dolaczy do rodziny..i osatni raz to jeszcze bede mogla przeżyć.... :)
Tak sobie dzis o tym myślałam....
 
reklama
Ostatnia moja ciaza...wlasciwie zosyalo ostatnie pol ciazy...
Ostatni raz ta magia narodzin..gdy taki moj noworodek na swiat przyjdzie..... juz zaczynam tęsknić za tym okresem... .. te pierwsze spojrzenia...pierwsze chwile gdy sie juz zobaczy co sie nosilo 9 miesoecy pod sercem

Tez sie zle czuję..... niedobrze mi..zygalam w pierwszym trymestrze.... mdlilo mnie... ostatnie miesiace wielki brzuch..i wszystko boli..spac sie nie da...raczej same nieprzyjemnosci...... ciezki porod..i pierwsze dni po cc....ale z drugiej strony..i z perspektywy czasu 2 ciaz ktore mam za soba..to jednak taki magiczny czas byl......ciesze sie ze jeszcze jeden ssaczek dolaczy do rodziny..i osatni raz to jeszcze bede mogla przeżyć.... :)
Tak sobie dzis o tym myślałam....
Szalona, kto wie, może jeszcze się Wam kiedyś czwartego zachce ;)
 
Moja kolacja.... kto ma ochote lapka w gore :)
P_20180428_203600_1.jpg
 

Załączniki

  • P_20180428_203600_1.jpg
    P_20180428_203600_1.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 339
Słuchajcie doświadczone Mamy w czym kłaść spać dzieciątko? W rozku, śpiworku, otulacz, czy kolderka? [emoji42][emoji703][emoji703][emoji780][emoji780]

Ja na początku w rożku, szybko wyrósł wiec owijałm w kocyk tak jak otulacz a pozniej w śpiorki i spi do teraz (ma 14mies), a w ciagu dnia ma swoje ulubione kołderki z la millou takie kocyki jeden z wypelnienim jak jest chlodniej o bez wypelnienia na cieplejsze dni [emoji106]
 
reklama
Do góry