reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Juz mam i smaruje ostro,wytarmoszę balsamem i rano i wieczorem ale one i tak złośliwie dalej swędzą. A czym najlepiej smarować,bo może ja zły balsam mam? Mustella,palmersa nie zniosę czy cos innego?
Ja smaruję palmers z wieczora, oliwka a potem na to taki różowy na rostepy z Lirene. Szybciej się wchłania niż sama oliwka i mogę się ubrać po ok 5-10 min.
 
reklama
O to kiedyś z ekspresówki na Zamość nie zjadę i do Ciebie sie wproszę :D

Mnie się na razie o rozmiar zwiększyły :D ale niemężowi sie podoba :D
Mi jak się o rozmiar zwiększyły + mleko to mąż mówił. Jezu jakie duże, aż za duże! W ręku się nie mieszczą. :) a ja mu mówiłam ze to cycki karmiące nie erotyczne i nie muszą mu się teraz podobać :)
 
Link do: Detektor Tętna płodu Domowe KTG dla przyszłej Mamy

Podobno taki. Nie mam jeszcze rozeznania poszukam wieczorem na allegro czy nie ma ich w lepszej cenie nowych. Ten niby kilka razy użyty i kupiony za 160
Na moje oko ten wcale nie jest jakis rewelacyjny. Mam identyczny ale za 100 zł. Myśłałam,że taki który pokazuje od razu tętno,choć ten co ja mam podłacza sie do tel i apki i też tętno pokazuje.
Po mojemu troszki naciągana cena.
 
O to super :-) z lepszym samopoczuciem to i ciążę się przyjemniej przeżywa:)

Ano jest. Czasem stoję i stoję i stoję. Jeszcze mi się nie zdarzyło,zeby ktoś przepuscil mnie w kolejce albo kasjerka poprosila z niej.
No ale jak to usłyszałam w aptece pelnej emerytów(bylam w kolejce 23),ciąża to nie choroba....
Mi w 1 ciąży przepuszczono w kolejce 5 razy. A koleś jak czekałam na obciążenie glukoza w zaawansowanej ciąży, z widocznym brzuchem. Mówię ze ja muszę pierwsza bo obciążenie glukoza a on się kłóci ze był przede mną i mam czekać na swoją kolej. To się wkurzylam i mówię ze ja tu 3h będę siedzieć i będę kluta a on chwilę może poczekać. Poza tym jestem w ciąży więc mogę być przed kolejnością iść na pobranie. to mi koleś mówi że on nie widzi ciąży! To wstałam i mówię to chyba ma pan coś ze wzrokiem bo brzuch jest widoczny. Juz nic wtedy nie gadał. Uwielbiam starych ludzi co nigdzie się nie spieszą ale będą uprzykszac życie. :(
 
Na moje oko ten wcale nie jest jakis rewelacyjny. Mam identyczny ale za 100 zł. Myśłałam,że taki który pokazuje od razu tętno,choć ten co ja mam podłacza sie do tel i apki i też tętno pokazuje.
Po mojemu troszki naciągana cena.
Dziękuję za cenna opinie! W takim razie sobie poszukam ich jeszcze w necie bo ktoś mnie tu chciał w konia zrobić :)
 
Dziękuję za cenna opinie! W takim razie sobie poszukam ich jeszcze w necie bo ktoś mnie tu chciał w konia zrobić :)
Nie ma za co! Ja mam taki,oczywiście z butlą żelu:
Link do: DETEKTOR TĘTNA PŁODU ANGELSOUNDS 100S + ŻEL USG
Na uspokojenie i podsłuchanie wystarcza w zupełności.
Mi w 1 ciąży przepuszczono w kolejce 5 razy. A koleś jak czekałam na obciążenie glukoza w zaawansowanej ciąży, z widocznym brzuchem. Mówię ze ja muszę pierwsza bo obciążenie glukoza a on się kłóci ze był przede mną i mam czekać na swoją kolej. To się wkurzylam i mówię ze ja tu 3h będę siedzieć i będę kluta a on chwilę może poczekać. Poza tym jestem w ciąży więc mogę być przed kolejnością iść na pobranie. to mi koleś mówi że on nie widzi ciąży! To wstałam i mówię to chyba ma pan coś ze wzrokiem bo brzuch jest widoczny. Juz nic wtedy nie gadał. Uwielbiam starych ludzi co nigdzie się nie spieszą ale będą uprzykszac życie. :(
Ja tylko tak w drodze wyjątku w tej aptece,a tak to mi reszta wisi bo szkoda moich nerwów :)

:) to mnie teraz do D urosły i mam nadzieję,że juz więcej nie będzie :)
 
Mi jak się o rozmiar zwiększyły + mleko to mąż mówił. Jezu jakie duże, aż za duże! W ręku się nie mieszczą. :) a ja mu mówiłam ze to cycki karmiące nie erotyczne i nie muszą mu się teraz podobać :)
Moj jak mialam takie bufory karmiace, to ciagle gadal ze modli sie aby takie zostaly [emoji23]

A jeszcze dodam cos o laboratoriach. U mnie jest bardzo duzo starszych osob, ja rozumiem one musza usiasc ok, ale nie rozumiem tego, ze jedna z druga jest juz po pobraniu, a nadal SIEDZI w poczekalni kolejne 20 a nawet wiecej minut, bo spotkala Kryske czy Baske i musi poplotkowac.. to mnie juz wkurza bardzo.
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny !
Odebrałam wyniki posiewu i niestety costam wyszło w dużej ilości i poszłam od razu do lekarza mojego bo miał dyżur w szpitalu i przepisał mi receptę na jakieś globulki i mam przyjść do szpitala 6 maja [emoji6]
 
Do góry