reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A duże to różnice? Jeśli nie to może zależy to od ilości dni w miesiącu? Ja tak miałam z tym ze prowadzę firmę więc może to trochę inaczej wyglądać.

No powiem Ci że dużo 725 zł różnicy , oczywiście mnie za kwiecień...

Ale coś w tym jest że masz rację chyba , bo marzec był długi a kwiecień krótszy święta ... No nie wiem , ale wolę wiedzieć na przyszłość...
 
3 badania mi kazał zrobić na wizytę najbliższą : toksoplazmoza , mycoplazme i chlamydia wszystkie z IgG i IgM.

Ile się czeka na wyniki wiecie ?
To są z krwi rozumiem ? Chyba w tamtym roku je robiłam... Nie pamiętam .
 
3 badania mi kazał zrobić na wizytę najbliższą : toksoplazmoza , mycoplazme i chlamydia wszystkie z IgG i IgM.

Ile się czeka na wyniki wiecie ?
To są z krwi rozumiem ? Chyba w tamtym roku je robiłam... Nie pamiętam .
Toksoplazmoza jak już robiłaś w zeszłym roku i wyszło ci że przechodzilas i masz przeciwciała to wtedy nie trzeba. To się podobno przechodzi tylko raz. Pozostałych nie robiłam.

Jak robisz prywatnie to przygotuj się na spory wydatek :( na samą toxo mi poszło 100zl. Ja akurat miałam wyniki tego samego dnia wieczorem ale to zależy od laboratorium chyba
 
Byłam dzisiaj na wizycie o jestem niezadowolona. Ostatnio nie zrobił mi usg bo nie miał sprzętu. Dzisiaj też mi nie zrobił usg a minął ponad miesiąc. I następna wizyta 5.06 czyli będę 22+6! No zajebiscie. I znowu będę musiała zrobić prenatalne, polowkowe prywatnie. -.- bo moje dziecko jest większe niż moje tc i już będzie za duży. Jak chodziłam u tego lekarza w 1 ciąży część NFZ część prywatnie to było super, ale na samo NFZ jestem mega niezadowolona. Maluszka ostatnio widziałam na genetycznych i to tak tylko pomiary, nie pokazywali mi go jakoś bardziej jak się rusza :(
 
Toksoplazmoza jak już robiłaś w zeszłym roku i wyszło ci że przechodzilas i masz przeciwciała to wtedy nie trzeba. To się podobno przechodzi tylko raz. Pozostałych nie robiłam.

Jak robisz prywatnie to przygotuj się na spory wydatek :( na samą toxo mi poszło 100zl. Ja akurat miałam wyniki tego samego dnia wieczorem ale to zależy od laboratorium chyba

Nie nie martwię się , jak się leczyłam i robiłam praktycznie co mc różne badania hormony i inne cuda to miesięcznie i 400-500 zł zostawialam w laboratorium ... Więc ich ceny już mnie nie zaskoczą... ;)

Swoją drogą chcą żeby było więcej dzieci w Polsce , to badania powinny być za darmo te nasze hormonalne czy zwykłe . Na NFZ wątpię żebym tak często mogła robić i sprawdzać wyniki czy są lepsze .

Mam opiekę w pracy w Lux med ale do Krakowa mam 50 km w 1 stronę , a dwa jak byłam u ginekologa i dał mi np skierowanie na badania na dużo badań a potem przyszłam po następne skietskiero ok za 3 m-ce to mnie wyśmiał !!! Że mi nie da , że lux med nie prowadzi leczenia nie plodnosci bla bla bla ... Więc olalam ich i prywatnie bule duzoooo kasy na badania ....

Ale opłacało się i jestem w ciąży :tak:
 
reklama
Byłam dzisiaj na wizycie o jestem niezadowolona. Ostatnio nie zrobił mi usg bo nie miał sprzętu. Dzisiaj też mi nie zrobił usg a minął ponad miesiąc. I następna wizyta 5.06 czyli będę 22+6! No zajebiscie. I znowu będę musiała zrobić prenatalne, polowkowe prywatnie. -.- bo moje dziecko jest większe niż moje tc i już będzie za duży. Jak chodziłam u tego lekarza w 1 ciąży część NFZ część prywatnie to było super, ale na samo NFZ jestem mega niezadowolona. Maluszka ostatnio widziałam na genetycznych i to tak tylko pomiary, nie pokazywali mi go jakoś bardziej jak się rusza :(
A kth robił? Dziwne.
 
Do góry