reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Też miałam i też cholera wie skąd. Po prostu się przypałetało. Ale ja bralam antybiotyk bo to bakteria która przenika przez łożysko,więc może zadzwoń do gina i zapytaj czy nie lepiej coś mocniejszego.

Dzownilam , miałam receptę na atotaks ale ma sklad amoksycykline na którą jestem uczulona silnie więc nie mogę jej łykać , a większość na bakterie na ten sklad więc kazał puki co furagine .
Skończę łykać i powtórzyć posiew mam .
 
Dzownilam , miałam receptę na atotaks ale ma sklad amoksycykline na którą jestem uczulona silnie więc nie mogę jej łykać , a większość na bakterie na ten sklad więc kazał puki co furagine .
Skończę łykać i powtórzyć posiew mam .
O to może ja po prostu tak dużo mialam,ze az antybiotyk. Brałam Zinnat,nowość dla mnie
 


Hihihi dziś wypłata wpłyneła to czuję że kupię ta sukienke :D:rolleyes:

Swoją drogą dziwna ta wypłata , mc temu była zupełnie inna , jutro do kadr zadzwonię skąd taka wielka różnica... Miała byś średnia z 12 m-cy , oki rozumiem ... Ale czemu jest co mc inna kwota , skąd wynika ... Jestem może czepialska albo szczegółowa ale coś mi tu nie gra i chce wiedzieć :sorry2::tak:
 
Hihihi dziś wypłata wpłyneła to czuję że kupię ta sukienke :D:rolleyes:

Swoją drogą dziwna ta wypłata , mc temu była zupełnie inna , jutro do kadr zadzwonię skąd taka wielka różnica... Miała byś średnia z 12 m-cy , oki rozumiem ... Ale czemu jest co mc inna kwota , skąd wynika ... Jestem może czepialska albo szczegółowa ale coś mi tu nie gra i chce wiedzieć :sorry2::tak:
A duże to różnice? Jeśli nie to może zależy to od ilości dni w miesiącu? Ja tak miałam z tym ze prowadzę firmę więc może to trochę inaczej wyglądać.
 
reklama
Do góry