reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny jak zblokowac ....gdzie to zrobic...zeby na maila nie przychodzilo mi info ze posta ..czy priv napisalyscie....weszlam na skrzynke a tam dramat

Kurde..to przez fb..a nie bb... bo na bb znalazlam ze nie chce tych powiadomien.. jest dobrze i nieodchaczone...
To przez fb mam smietnik na skrzynce :(
Powinnaś na grupie mieć opcje, że nie chcesz powiadomień otrzymywać. Zerknij także w ustawienia ogólne swojego konta i tam też kiedyś było, żeby zablokować aby na maila nic nie przychodziło
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was ma za niskie płytki krwi?

Ja mam jak zwykle nizsze niż powinny być ( w poprzedniej ciąży też tak miałam ) i mam iść z tym do hematologa ,ale wizytę mam pod koniec czerwca [emoji16][emoji87]
 
Ale Wam dobrze że możecie jesc takie pyszności i wam to nie szkodzi... Ja gdybym się najadła czegoś bardzo słodkiego to na bank mam infekcje pochwy grzybicza... Jak mnie to denerwuje :(
 
Ja mam dziś jakiś zły dzień ,mam dola bo ciagle zle się czuje , rzadko kiedy jestem na chodzie , to już 17 tydz a ciagle mnie mdli , nic nie smakuje, do tego ciśnienie 90/50 ze z lozka nie da się wstać ... chciałabym wyjść gdzie kolwiek a nie mam siły ... już mam dość tv i książek , spalabym cały czas, ale wtedy dochodzi ból głowy .... jestem zdechła totalnie o_O
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma za niskie płytki krwi?

Ja mam jak zwykle nizsze niż powinny być ( w poprzedniej ciąży też tak miałam ) i mam iść z tym do hematologa ,ale wizytę mam pod koniec czerwca [emoji16][emoji87]

Ja mam bardzo niskie. W tej ciąży i w poprzedniej. Była mowa o hematologu ale jak spadną jeszcze niżej. Ostatnio były na poziomie ok 120
 
mam infekcje pochwy grzybicza
Tak, wierzę, to ma wpływ. Sama bardzo długie lata tak miałam. Nie wiem, czy to ciąże coś zmieniły, czy regularnie branie globulek z kwasem mlekowym, ale od kilku lat mam spokój.

Ja mam jak zwykle nizsze niż powinny być ( w poprzedniej ciąży też tak miałam ) i mam iść z tym do hematologa ,ale wizytę mam pod koniec czerwca
Teoretycznie w ciąży powinni Cię w 7 dni przyjąć, wiesz? A sprawdziłaś tego hematologa, czy ciężarnymi się zajmuje?

Wróciłam od gina i napiszę jedno: zmieniam prowadzącego. Czego to ja się dzisiaj nie nasłuchałam... Mam nadzieję nigdy nie musieć przekonać się, że on jako jedyny na tym świecie się o mnie troszczy. I jednak odczytuję to w ten sposób, że mówi mi najgorszy scenariusz, żeby potem nie pociągać go do odpowiedzialności. Bo de facto teraz nie stosuję się do jego zaleceń hospitalizacji i on ma ręce czyste.
 
reklama
Do góry