reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Przecież prenatalne i usg na zwykłej wizycie robi się na tym samym sprzęcie (?) chyba ze na prenatalnych byłaś u kogoś innego.
Ale jak do jednego lekarza to to jest jeden i ten sam aparat usg ;)

No ja prenatalne robię w klinice badań prenatalnych wiec sprzęt maja super hiper. I nie robi mi tego lekarz prowadzący tylko lekarze stricte zajmujący se badaniami prenatalnymi którzy maja certyfikat
 
No ja prenatalne robię w klinice badań prenatalnych wiec sprzęt maja super hiper. I nie robi mi tego lekarz prowadzący tylko lekarze stricte zajmujący se badaniami prenatalnymi którzy maja certyfikat

Ja dokladnie tak samo... badania u lekarza ktory same prenatalne robi w klinice na bardzo dooobrym sprzecie...
Tez uwazam ze co 2 lekarzy to nie 1
 
A ja się dzisiaj nasłuchałam, że kobiety, które w ciąży biorą witaminy,
Ja biorę Mama DHA, rodzą bardzo duże dzieci, czy to prawda doświadczone Mamy ?
Koleżanka mówiła dzisiaj, że jej syn ponad 4 kg ważył. Brała codziennie witaminy i położna jej powiedziała, że to przez to.
Ja brałam i mój miał 4060 [emoji14] pierwszy 3500. Ale czytałam że jeśli kobieta waży znacznie więcej przed drugą ciaza w porównaniu do pierwszej to dziecko często jest większe. U mnie by się zgadzało :)
 
reklama
Do góry