reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No ja prenatalne robię w klinice badań prenatalnych wiec sprzęt maja super hiper. I nie robi mi tego lekarz prowadzący tylko lekarze stricte zajmujący se badaniami prenatalnymi którzy maja certyfikat

Wiem, wiem tez powtarzałam prenatalne u certyfikowanego gina ;) ale sprzęt ma jednakowy co moja prowadząca, wiec już nie będę brać dodatkowych wizyt
 
reklama
Ja po wizycie u endo...
Tarczyca okey.... lek dala te co tydzien temu prywatny zalecil..plus jodit.... jodu mam brac...i bede powtarzac badabia

A maz angina ropna..znowu na antybiotyku..ale na l4 nie moze drugi raz iść

Ja.zdycham
 
Witaj w klubie, gdy coś koło mnie zaczyna latać odrazu panika:ninja2:
Ja mam identycznie.. a teraz tez ma tak moj syn [emoji14]
Osz Ty :) a czemu nie ma Cie na liscie?

Z jakich roczników masz dzieci?

Chyba ze ja slepa jestem to zwale na chorobe i ciąże :)
Bo dopiero dzis mummi mi podala dane do listy [emoji14] rano wrzuce, bo juz nie bede na lapka wchodzic.
 
Już na 100% Ci powiedzieli ? Ja jestem
Trochę zła ze mój lekarz dziś nic nie widział rzekomo ... na prenatalnych mieli taki super sprzęt a tu jednak różnica była
Mi prenatalne robiła moja gin, ma dobry sprzęt do USG, jak mi pokazała dzidziusia z odpowiedniej perspektywy to sama widziałam że syn :D widać że coś tam ma między nogami :D zdjęcie z 12+4
IMG_20180419_203545751_HDR_20180424202052513.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180419_203545751_HDR_20180424202052513.jpg
    IMG_20180419_203545751_HDR_20180424202052513.jpg
    97 KB · Wyświetleń: 344
cześć dziewczyny! wybaczcie ale po raz pierwszy odkąd do Was dołączyłam nie jestem w stanie nadrobić Waszych postów!!! jest ich AŻ 52 strony! wybaczcie ale każdą chwilę spędzamy z siostrą bo mamy dużo do nadrobienia ;)
wczoraj czułam bardzo wyraźne ruchy malucha, niestety dziś ani jednego malutkiego puknięcia...
 
reklama
No ja prenatalne robię w klinice badań prenatalnych wiec sprzęt maja super hiper. I nie robi mi tego lekarz prowadzący tylko lekarze stricte zajmujący se badaniami prenatalnymi którzy maja certyfikat


No to ja tak samo robię u dr z certyfikatem i w klinice specjalizującej się w badaniach prenatalnych. Szkoda że każde USG nie jest takie mega ładne wyraźne . Cena też jest większa 300-350 chyba płaciłam
 
Do góry