reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja w pracy usłyszałam, że to jest nie możliwe, że zaszłam w ciąże tak szybko po poronieniu i ciekawe jakim cudem mi stwierdzili ciąże w 5tc. Na beszczelnego nawet usłyszałam pytanie to kiedy ja okres miałam? :oo: No i oczywiście pytanie nie padło na osobności tylko w obecności 6-7 innych osób :D
Ty z ludźmi pracujesz ??? Mało ludzkie zachowanie ..... mogłaś powiedzieć że w kapuście znalazłaś. Masakra. Mój szef jak się dowiedział to mnie wysciskal i wycalowal aż głupio mi było bo myślałam że się wscieknie. Też pracuje w korporacji ale to zależy wszystko czy pracujemy z ludźmi czy wytworami człekokształtnymi.
 
reklama
Dziewczyny wiecie jak to jest z chorobowym w ciąży? Wiem, że 100% ale 100% czego? :) Tego co się ma na umowie tzn podstawy czy liczą się też jakieś premie i dodatki jakie się miało w ciągu ostatniego np.roku.
Jakis czas temu tez sie zastanawialam i juz jestem po 1 pelnej wyplacie l4. Wiec u mnie wyszlo to na plus, tzn dostaje wiecej niz co miesiac chodzac do pracy, oni licza podstawe + wszystkie premie + np w moim przypadku 13stke i np dodatki za zmiany nocne. Potem dziela to przez 12.
 
Jakis czas temu tez sie zastanawialam i juz jestem po 1 pelnej wyplacie l4. Wiec u mnie wyszlo to na plus, tzn dostaje wiecej niz co miesiac chodzac do pracy, oni licza podstawe + wszystkie premie + np w moim przypadku 13stke i np dodatki za zmiany nocne. Potem dziela to przez 12.
Mi liczą podstawę z ostatnich 12 miesięcy a że przez 4 mies zarabiałam mniej a później miałam podwyżkę to za 30 dni wychodzi mi mniej niż moje ostatnie wypłaty od pracodawcy.
 
553BEF5E-26C3-48C4-81DA-5ADA08114C16.jpeg
C146DC55-F279-49FB-8D97-903B9680C452.jpeg
Ja dzisiaj po wizycie , z dzidziutkiem wszystko ok , rutynowe Usg , początek 17tc, no i raczej będzie Pola ;), mąż i syn obrażeni:-D musza to przetrawić hehe :laugh2:
 

Załączniki

  • 553BEF5E-26C3-48C4-81DA-5ADA08114C16.jpeg
    553BEF5E-26C3-48C4-81DA-5ADA08114C16.jpeg
    539,6 KB · Wyświetleń: 544
  • C146DC55-F279-49FB-8D97-903B9680C452.jpeg
    C146DC55-F279-49FB-8D97-903B9680C452.jpeg
    579,1 KB · Wyświetleń: 553
Ja w pracy usłyszałam, że to jest nie możliwe, że zaszłam w ciąże tak szybko po poronieniu i ciekawe jakim cudem mi stwierdzili ciąże w 5tc. Na beszczelnego nawet usłyszałam pytanie to kiedy ja okres miałam? :oo: No i oczywiście pytanie nie padło na osobności tylko w obecności 6-7 innych osób :D
Czytam to i jedyne co mi sie na usta cisnie to "ja pier**dole"... Brak slow...
 
reklama
Jakis czas temu tez sie zastanawialam i juz jestem po 1 pelnej wyplacie l4. Wiec u mnie wyszlo to na plus, tzn dostaje wiecej niz co miesiac chodzac do pracy, oni licza podstawe + wszystkie premie + np w moim przypadku 13stke i np dodatki za zmiany nocne. Potem dziela to przez 12.
U mnie własnie 1/3 miesiecznych dochodów jest za dodatkowe dyżury i premie, dlatego takie rozwiązanie jak piszesz byłoby naprawde korzystne. Dzięki za wyjaśnienie!
 
Do góry