reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Tak za 2 tygodnie , a jutro na badanie krwi

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png

Beta hcg ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to czekam na wyniki bety. A wizytę mam 15.02 ale to będzie pierwszą i jestem od razu po ciąży (znaczy się 7 miesiecy) więc nawet nie wiem w którym tyg. Strasznie chciałabym wiedzieć czy od razu się zorietowalam że jestem w ciąży czy może chodziłam dwa miesiące zanim się dowiedziałam. Kreski na testach takie grube i mocno się zarysowuja już po minucie więc raczej to nie 6-7 tc. No ale zobaczymy.

Czy już mówicie rodzinie najbliższej? Czy są jacyś mężowie co dowiedzą się dopiero 14?
Ja chłopakowi od razu powiedziałam,bo jak się zdecydowaliśmy na dziecko to tak uzgodniliśmy. Ucieszył się, ale również boi się i martwi.
 
Ja to czekam na wyniki bety. A wizytę mam 15.02 ale to będzie pierwszą i jestem od razu po ciąży (znaczy się 7 miesiecy) więc nawet nie wiem w którym tyg. Strasznie chciałabym wiedzieć czy od razu się zorietowalam że jestem w ciąży czy może chodziłam dwa miesiące zanim się dowiedziałam. Kreski na testach takie grube i mocno się zarysowuja już po minucie więc raczej to nie 6-7 tc. No ale zobaczymy.

Czy już mówicie rodzinie najbliższej? Czy są jacyś mężowie co dowiedzą się dopiero 14?

U mnie kreski pojawiają się po kilku sekundach ale nie sa tak widoczne jak kontrolna. Mój już wie od razu przy pierwszym teście powiedziałam mu bo nie dowierzałam ze widzę dwie kreski


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to czekam na wyniki bety. A wizytę mam 15.02 ale to będzie pierwszą i jestem od razu po ciąży (znaczy się 7 miesiecy) więc nawet nie wiem w którym tyg. Strasznie chciałabym wiedzieć czy od razu się zorietowalam że jestem w ciąży czy może chodziłam dwa miesiące zanim się dowiedziałam. Kreski na testach takie grube i mocno się zarysowuja już po minucie więc raczej to nie 6-7 tc. No ale zobaczymy.

Czy już mówicie rodzinie najbliższej? Czy są jacyś mężowie co dowiedzą się dopiero 14?
Mój mąż wiedział od samego początku , a rodzina się dowiedziała po dzisiejszej wizycie :)

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png
 
Za
Ja w marcu 29[emoji85]
Czyli pośrodku stawki gdzies :)
Drogie Panie 5+5tc do gina to ok czy za szybko?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Moim zdaniem jeżeli nie ma plamien i krwawienia i czujesz sie dobrze, .. nie stracilas ciazy......to za szybko, lekarze ginekolodzy mowia po 6...ale wtedy tez nie zawsze jedt serce.. czasem jest w 7 tc...
A isc i. Co chwila usg robic dziecku.....
 
Ja z dolegliwości mam senność i wyspaną buzię. Choć to może być od orzechów pistacjowch bo sobie pozwoliłam a mam uczulenie na wszystkie orzechy. Zawsze mnie po nich wysypuje.
Ja następną wizytę mam na 21.02. już mam skierowanie na badania krwi morfologia, mocz i glukoza.
Pizzę też bym chętnie zjadła [emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakie witaminy łykacie lub planujecie łykać?
No i czym brzuch planujecie smarować? :)


Wizyta 19.02.18->czekamy
Niczym. ...
Po 2 ciazach moj brzuch wyglada tak...
A mam koleżanki co smaruja i tak nic to nie daje... to chyba są genetyczne uwarunkowania.... jak beda mialy byc rozstepy... to będą.. krem moze w 5% zlagodzi rozstepy
 

Załączniki

  • received_10210117982697391_1.jpg
    received_10210117982697391_1.jpg
    117,5 KB · Wyświetleń: 88
Dzień dobry a raczej dobry wieczór ☺️

Na to forum nie zaglądałam od 5lat, czyli od czasu pojawienia się na świecie mojego szczęścia i jednocześnie utrapienia - synka. W czwartek zrobiłam test i wyszedł pozytywny, co zresztą mojego męża wcale nie zdziwiło, gdyż uważał, że raz mu wystarczy, by zrobić dzidziusia. No i się nie mylił Pierwsze podejście po 6 latach i już jest . Zatem witam wszystkich i czekamy razem do października
 
reklama
Do góry