reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Tzn powinien w tym momencie zobaczyć pęcherzyk ciążowy wiec potrafi wtedy określić czy dobrze się zagnieździł itd ale poza tym nic więcej i rzeczywiście będziesz musiała powtórzyć wtedy za 2 tyg. Kasa nie mała ale twoja decyzja, sama wiem że ciężko wytrzymac [emoji4]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tzn powinien w tym momencie zobaczyć pęcherzyk ciążowy wiec potrafi wtedy określić czy dobrze się zagnieździł itd ale poza tym nic więcej i rzeczywiście będziesz musiała powtórzyć wtedy za 2 tyg. Kasa nie mała ale twoja decyzja, sama wiem że ciężko wytrzymac [emoji4]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom

No strasznie .... ja od 4 dni robie codziennie testy ciążowe. Dziś byłam na 2 becie jutro wynik odbieram.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ok, daj znać jaki wynik [emoji4] ale napewno będzie wszystko w porządku.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie .... ide pierwszy raz do tego lekarza i to prywatnie , każda wizyta z usg 140 zł nie chce płacić jak nic nie zobaczę ....

I co zobaczyłaś ?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Widziałam pęcherzyk ciążowy - bardzo wczesna ciąża

34bwrjjg5zexx45n.png

1usahdgepgvmlb97.png

h5zwb201nzhq22ex.png
 
Aaa robienie testów ciążowych na początku codziennie to chyba też normalka [emoji23]... przynajmniej ja tak miałam

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajnie [emoji4] następny termin za 2 tyg? Czy jakoś dalej jeszcze?

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to czekam na wyniki bety. A wizytę mam 15.02 ale to będzie pierwszą i jestem od razu po ciąży (znaczy się 7 miesiecy) więc nawet nie wiem w którym tyg. Strasznie chciałabym wiedzieć czy od razu się zorietowalam że jestem w ciąży czy może chodziłam dwa miesiące zanim się dowiedziałam. Kreski na testach takie grube i mocno się zarysowuja już po minucie więc raczej to nie 6-7 tc. No ale zobaczymy.

Czy już mówicie rodzinie najbliższej? Czy są jacyś mężowie co dowiedzą się dopiero 14?
 
reklama
Do góry