reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja mam prenatalne 14 maja to będzie 20+0.
A teraz wizyta 20 kwietnia. Od 4 tyg nie widziałam malucha... dziwne uczucie. Dolegliwości minęły,energii mam za dwoje,brzuszek troszkę się przyokraglil zważywszy na to,ze przed ciążą nie było go wcale.

Ooo a ja mam 15 maja połówkowe prenatalne niby 19+6 czy 20+0 jakoś tak ... Oby wszystko było dobrze i nasze dzidziusie były zdrowe
 
reklama
A powiedzcie mi macie jakieś pobolewania z prawej lub lewej strony ? Taki nie tyle ból co dyskomfort ? W sumie nie wiem jak opisać miejsce jakby na rozchodzeniu się uda od no wiecie czego czy jakieś więzadło pachwinowe czy już sama nie wiem co to jest haha ... Na prawym boku nie za bardzo mogę leżeć... Najlepiej na plecach lub lewym mi odpowiada... A Wam ?
 
To musisz się dobrze czuć jak się odważyłas na wakacje upał i lot samolotem ... Ja poczatki miałam bardzo ciężkie... Głównie leżałam ...ale nie że mi lekarz kazał z dzidziuś wszytko ok dobrze ale ja się źle czułam , cukier wysoki mdłości słabo mi było zawroty głowy klocie i pieczeni piersi lewej.... Nawet EKG serca miałam bo się bałam co mi jest.... już dawno na L4 jestem....

A wy jak z L4 ? Też już jestescie?
Lekarze nie chcą dawać na początku ciąży zwolnień nie rozumiem czemu.....
Ja jestem o 7 tygodnia. Ale u mnie były plamienia, szpital i dlatego...
 
A powiedzcie mi macie jakieś pobolewania z prawej lub lewej strony ? Taki nie tyle ból co dyskomfort ? W sumie nie wiem jak opisać miejsce jakby na rozchodzeniu się uda od no wiecie czego czy jakieś więzadło pachwinowe czy już sama nie wiem co to jest haha ... Na prawym boku nie za bardzo mogę leżeć... Najlepiej na plecach lub lewym mi odpowiada... A Wam ?

Mam bóle w kroczu i pachwinach wieczorkiem i jak trochę się narobie.
 
Mam bóle w kroczu i pachwinach wieczorkiem i jak trochę się narobie.

To chyba mam to samo , myślisz że to z wysiłku ? Ja się staram oszczędzać ...

Pewnie mi to umknęło w wcześniejszych postach , dlatego pytam łykacie jakieś witamowi albo magnez ? Ja łykam asmag forte 3*1 cierpię na skurcze .... I łykam prenatal Duo 1*1 .... A Wy ?
 
No to mój lekarz jest całkiem innego zdania. On twierdzi że absolutnie nie może wypisać mi L4 na szkodliwe warunki pracy , bo taki zakład pracy ma obowiązek stworzyć odpowiednie stanowisko pracy pod kątem dla ciężarnej i ZUS takiego zwolnienia nie uznaje jeśli chodzi o szkodliwe warunki pracy. Jedynie może mi dac zwolnienie na moje dolegliwości ciążowe które nie dają mi pracować .
Wiesz są warunki szkodliwe i szkodliwe, u mnie są to wirusy, bakterie, krew, alkoholicy i narkomani , niestety nie da się tego wyeliminować bo nie wiadomo nigdy do jakiego chorego zostanie wezwana karetka, osobiście nie wyobrażam sobie kobiety ciężarnej biegnącej do reanimacji, wypadku masowego lub w środku nocy do meliny
 
Hej Dziewczyny, jak Wy w końcu liczycie tygodnie i terminy porodu? Wg OM czy USG, bo zgłupiałam. Wg OM mam 21.10 a wg USG 17.10 i nie wiem jak się do tego odnieść. A jesli chodzi o ciąże, to ta moja trzecia jest dla mnie najprzyjemniejsza[emoji846]minęły mdłości i energii mam w sobie więcej niż przed ciąża. Wogole czuje ze to dojrzałe macierzyństwo będzie mi dawało wiele satysfakcji. Czas tak szybko mija, a dzieci tak szybko dorastają ze trzeba się cieszyć z każdej chwili z nimi
W dwóch poprzednich ciążach trzymano się u mnie terminu om. Akurat tak wyszło że w obu ciazach termin usg wypadła później (12 i 6 dni). Pierwszego synka urodziłam dzień przed terminem ust a drukiem w dzień tego terminu :) czyli teoretycznie obaj po terminie z om. Mimo to w szpitalu liczył się om. Teraz mam inną sytuację bo nie dostałam okresu po ostatniej ciąży i termin mam wg usg. Swoją drogą jestem ciekawa czy i tym razem termin ust się sprawdzi :)
 
reklama
Do góry