reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Hej Dziewczyny, jak Wy w końcu liczycie tygodnie i terminy porodu? Wg OM czy USG, bo zgłupiałam. Wg OM mam 21.10 a wg USG 17.10 i nie wiem jak się do tego odnieść. A jesli chodzi o ciąże, to ta moja trzecia jest dla mnie najprzyjemniejsza[emoji846]minęły mdłości i energii mam w sobie więcej niż przed ciąża. Wogole czuje ze to dojrzałe macierzyństwo będzie mi dawało wiele satysfakcji. Czas tak szybko mija, a dzieci tak szybko dorastają ze trzeba się cieszyć z każdej chwili z nimi
 
U mnie jutro 14 tc a brzuch taki. Co to będzie w 6 miesiącu hihi[emoji14]

30rmgs7.png
 
No to mój lekarz jest całkiem innego zdania. On twierdzi że absolutnie nie może wypisać mi L4 na szkodliwe warunki pracy , bo taki zakład pracy ma obowiązek stworzyć odpowiednie stanowisko pracy pod kątem dla ciężarnej i ZUS takiego zwolnienia nie uznaje jeśli chodzi o szkodliwe warunki pracy. Jedynie może mi dac zwolnienie na moje dolegliwości ciążowe które nie dają mi pracować .
 
Hej Dziewczyny, jak Wy w końcu liczycie tygodnie i terminy porodu? Wg OM czy USG, bo zgłupiałam. Wg OM mam 21.10 a wg USG 17.10 i nie wiem jak się do tego odnieść. A jesli chodzi o ciąże, to ta moja trzecia jest dla mnie najprzyjemniejsza[emoji846]minęły mdłości i energii mam w sobie więcej niż przed ciąża. Wogole czuje ze to dojrzałe macierzyństwo będzie mi dawało wiele satysfakcji. Czas tak szybko mija, a dzieci tak szybko dorastają ze trzeba się cieszyć z każdej chwili z nimi
Jestem tego samego zdania [emoji4] ja mam wg USG o tego kazał mi się trzymać lekarz. Ale 4 dni różnicy to aż nie taka różnica. Myślę że to nie ma znaczenia [emoji6]
 
Hej Dziewczyny, jak Wy w końcu liczycie tygodnie i terminy porodu? Wg OM czy USG, bo zgłupiałam. Wg OM mam 21.10 a wg USG 17.10 i nie wiem jak się do tego odnieść. A jesli chodzi o ciąże, to ta moja trzecia jest dla mnie najprzyjemniejsza[emoji846]minęły mdłości i energii mam w sobie więcej niż przed ciąża. Wogole czuje ze to dojrzałe macierzyństwo będzie mi dawało wiele satysfakcji. Czas tak szybko mija, a dzieci tak szybko dorastają ze trzeba się cieszyć z każdej chwili z nimi

No tygodnie liczymy tak jak lekarz z OM - jutro mam 13t0d czyli zaczyna się 14 tydzień a skończonych 13 :) a termin porodu to i tak dla mnie abstrakcja, mało które rodzi się w tym wskazanym dniu ;) z usg mam 12.10 z om 21.10 a i tak jak wyleże do połowy września będę wniebowzięta :D
 
Hej Dziewczyny, jak Wy w końcu liczycie tygodnie i terminy porodu? Wg OM czy USG, bo zgłupiałam. Wg OM mam 21.10 a wg USG 17.10 i nie wiem jak się do tego odnieść. A jesli chodzi o ciąże, to ta moja trzecia jest dla mnie najprzyjemniejsza[emoji846]minęły mdłości i energii mam w sobie więcej niż przed ciąża. Wogole czuje ze to dojrzałe macierzyństwo będzie mi dawało wiele satysfakcji. Czas tak szybko mija, a dzieci tak szybko dorastają ze trzeba się cieszyć z każdej chwili z nimi


Też nad tym myślę , mam wizytę zwykła teraz w czwartek 19 go dopytam lekarza właśnie jak to z tymi tygodniami , każdy mnie pyta a ja sama nie wiem co już mówić . Na 1 prenatalne jak byłam w marcu był 11+4 z OM a na USG napisal że dziecko jest większe i jest 12+6 ... Czyli 9 dni starsze... I bądź tu mądra haha Mówił że może na Poczatku tylko tak szybko rosnąć a potem będzie normalnie i wyrówna się z terminem na OM . No ciekawe...
 
Ja mam prenatalne 14 maja to będzie 20+0.
A teraz wizyta 20 kwietnia. Od 4 tyg nie widziałam malucha... dziwne uczucie. Dolegliwości minęły,energii mam za dwoje,brzuszek troszkę się przyokraglil zważywszy na to,ze przed ciążą nie było go wcale.
 
reklama
Ja już nie nadrobie tych 50 stron...wcześniejszych...w tym czasie jak pisałyście ja jak mroweczka całe wieczory poświęcałam na prezent dla mamy mojej bardzo serdecznej koleżanki. [emoji4] Dziś jej mama wychodzi za mąż.
Zrobiłam kartkę i album na ślubne zdjęcia 20 stron.
2018-04-14%2011.13.24.jpg
2018-04-14%2011.14.18.jpg
 

Załączniki

  • 2018-04-14%2011.13.24.jpg
    2018-04-14%2011.13.24.jpg
    58,5 KB · Wyświetleń: 407
  • 2018-04-14%2011.14.18.jpg
    2018-04-14%2011.14.18.jpg
    60,6 KB · Wyświetleń: 399
Do góry