reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍁Październikowe kreski ! 🍎

reklama
Jak sie czujesz po punkcji? @anyżowa Jak Twoje pęcherzyki? Daj znać jak już dojdziesz do siebie :) u mnie z 11 komorek zaplodnilo się 6. Zobaczymy ile wytrwa do 5 dnia :)
Hej. Czuję się już w miarę ok, bezpośrednio po mocno bolało mnie podbrzusze, ale dostałam leki przeciwbólowe w kroplówce i jest lepiej. Jeszcze nic nie wiem, nie rozmawialiśmy z lekarzem czekam w pokoju obserwacyjnym.
Oby Twoja hodowla przebiegała pomyślnie i przetrwało jak najwięcej zarodków✊✊
 
@Ewi12 i jak ? Robiłaś test dzisiaj ? :)
nieeeee! 😆😎
Kusiło mnie ale się powstrzymałam rano, w nocy bolał mnie też brzuch i nawet mnie to wybudziło, ewidentnie kręci na okres… potem jak myłam zęby to mnie zaczęło szarpać ale bez wymiotowania - to jeden z objawów u mnie ciążowych ( mam 3 za sobą i w każdej jako pierwsze przy myciu zębów było to szarpanie) ALE nakręcałabym się na ciążę teraz gdyby nie fakt, że u córki w żłobku jest rotawirus 😠 i podejrzewam, że moje objawy są z nim związane bo Mała zaczęła mniej luźne kupki… także może z testem do weekendu wytrzymam 🙈🙈🙈🙈
Ale nie wiem, nie obiecuję 😂
 
Hej. Czuję się już w miarę ok, bezpośrednio po mocno bolało mnie podbrzusze, ale dostałam leki przeciwbólowe w kroplówce i jest lepiej. Jeszcze nic nie wiem, nie rozmawialiśmy z lekarzem czekam w pokoju obserwacyjnym.
Oby Twoja hodowla przebiegała pomyślnie i przetrwało jak najwięcej zarodków✊✊
Ojej, to mam nadzieję że w miarę szybko przestanie Cie boleć i dojdziesz do siebie. A pierwsza informacja będzie już niebawem :)
 
reklama
nieeeee! 😆😎
Kusiło mnie ale się powstrzymałam rano, w nocy bolał mnie też brzuch i nawet mnie to wybudziło, ewidentnie kręci na okres… potem jak myłam zęby to mnie zaczęło szarpać ale bez wymiotowania - to jeden z objawów u mnie ciążowych ( mam 3 za sobą i w każdej jako pierwsze przy myciu zębów było to szarpanie) ALE nakręcałabym się na ciążę teraz gdyby nie fakt, że u córki w żłobku jest rotawirus 😠 i podejrzewam, że moje objawy są z nim związane bo Mała zaczęła mniej luźne kupki… także może z testem do weekendu wytrzymam 🙈🙈🙈🙈
Ale nie wiem, nie obiecuję 😂
no to może jednak to nie wirus a objaw ciążowy skoro za każdym razem tak miałaś 🤞 mówisz że się powstrzymujesz ? U mnie mąż nie daje żyć i codziennie pyta czy sikamy 😅 dzisiaj się złamałam i zrobiłam ale oczywiście biel , wiem że to zdecydowanie za wcześnie więc narazie jeszcze mam nadzieję , w piątek myślę że jak ma coś być to będzie jak nie to nie ... Chociaż jutro chce iść na badania które zleciła mi edykrynolog i przechodzi mi przez myśl żeby zrobić betę , chociaż nie wiem 🤔 to będzie między 9-11 dni po owulacji , pewnie się skusze i zrobię haha
 
Do góry