reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍂🍁Październikowe kreski🍁🍂🍂- aby kolorowe na drzewach liście zwiastowały Nam ciąże - OCZYWIŚCIE 😍😍

reklama
Mój ostatnii post na kreskach 🙈 mam taką cichą nadzieję i będzie krótko o mocy "odpuszczenia" 😂
Już kiedyś pisałam, że albo się komórki łączą albo nie 🤷 i albo działa, albo nie....
Dlaczego mówię o odpuszczeniu ? Bo jestem ostatnii miesiąc na wychowawczym i musiałabym składać kolejny wniosek w czwartek, bo sikam na testy od zeszłego poniedziałku...bo już 3 razy płakałam w tym cyklu, że wszystko jest bez sensu i nakręciłam się jak szczerbaty na suchary fałszywą kreską jakieś 5 dni po owulacji (albo mniej 🤷).
Zaczęłam cykl z castangusem, mąż pił 3 dni flavamed i nie mam bladego pojęcia, czy to pomogło 🤷 może tak miało być, może właśnie to był pomysł na nas tym razem 🙂
Trzymam za Was mocno kciuki i mam nadzieję tu nie wracać, bo jak wiemy wczesna ciąża to dużo znaków zapytania 🤷
Dzięki Wam za wszystko i wysyłam na ten koniec miesiąca całą masę ciążowych wirusków 🥰🥳😘
Wspaniale!! Gratulacje!!
 
@anyżowe_love Ogromne podziękowania za prowadzenie tego wątku, za Twoje zaangażowanie, za wyciągnięcie mnie siłą z ukrycia ;) 💚 A w listopadzie chcę zobaczyć Twoje dwie kreski!!!
Dziękuję Ci moja droga😘
Fajnie, że mi się udało Cię wydobyć gdzieś z czeluści i uświetniłaś ten wątek swoją osobą i wiedzą😊
 
Mój ostatnii post na kreskach 🙈 mam taką cichą nadzieję i będzie krótko o mocy "odpuszczenia" 😂
Już kiedyś pisałam, że albo się komórki łączą albo nie 🤷 i albo działa, albo nie....
Dlaczego mówię o odpuszczeniu ? Bo jestem ostatnii miesiąc na wychowawczym i musiałabym składać kolejny wniosek w czwartek, bo sikam na testy od zeszłego poniedziałku...bo już 3 razy płakałam w tym cyklu, że wszystko jest bez sensu i nakręciłam się jak szczerbaty na suchary fałszywą kreską jakieś 5 dni po owulacji (albo mniej 🤷).
Zaczęłam cykl z castangusem, mąż pił 3 dni flavamed i nie mam bladego pojęcia, czy to pomogło 🤷 może tak miało być, może właśnie to był pomysł na nas tym razem 🙂
Trzymam za Was mocno kciuki i mam nadzieję tu nie wracać, bo jak wiemy wczesna ciąża to dużo znaków zapytania 🤷
Dzięki Wam za wszystko i wysyłam na ten koniec miesiąca całą masę ciążowych wirusków 🥰🥳😘
No i jest piękne zakończenie 😍 rośnijcie zdrowo ❤️
 
reklama
Do góry