reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Sandy mi na szczęście już katar przechodzi...wiesz, leczony 7 dni a nie leczony tydzień..upierdliwe zjawisko :/Grzej się tam pod kołderką i pij dużo, najlepiej herbatki z cytrynką i miodem(soku malinowego nie polecam, bo ponoć w ciąży nie wskazany, bo skurcze wywołuje).
U mnie malutki dzisiaj strasznie pierdzioszkuje..brzuszek już 2 razy masowany. Nie wiem po czym tak, bo nic takiego nie jadłam...jedynie kubusia piłam hm..wczoraj też był jakiś marudny, może ta pogoda...
 
reklama
TTosiek ostatnio zaczął robic zielone kupy ( na zmianę z normalnymi- żółtymi). Za pierwszym razem myślałam że to po szpinaku, ale nie minęło.
A najl;epsze że na jedno karminie przypadają 2-3 zmiany pieluchy. Czasem taki "zapaszek" mają że aż przestać karmić muszę bo nie daję rady.
No właśnie mój Antoś też takie kupki robi,więc to normalne,najwięcej robi podczas nocnego karmienia a i zapaszek też czasami porażający:eek:
Sandy chyba 8 ma wizyte:blink:
 
Sandy, zdrówka, zdrówka!
wernkika, Charlois, podobno jak kupki trochę poleżą w pieluszce to się utleniają i zielenieją. Dorotka czasem ma piękną żółciutką a czasem zielonkawą. A dziś wystękała żółtą z zielonymi ciapkami :-D One strasznie szybko wsiąkają w pieluszkę ale na szczęście nie ma w nich śluzu.

Ja od wczoraj daję Dorotce Bobotic. Już nie mogłam patrzeć jak się męczy (pediatra mi powiedziała, że to kolka ale ja myślałam, że przy kolce dziecko histerycznie płacze i nie może się uspokoić...), masaże i herbatka koperkowa nie pomagały... A po tych kropelkach nocka była spokojniejsza. Ciekawe jak to będzie wyglądać przy dłuższym stosowaniu?

A ma ktoś wiadomości od badaba?
 
Ostatnia edycja:
Emotion moj Antoś robi kupki ze śluzem a jest chłopakiem,podobno takie też są normalne.
Moie co slyszalam od poloznej :)
Mowila ze noworodki maja woole w sobie czasem tyle tego hormony [z naszego krwiobiegu] ze jak sie rodza to maja okres :szok:

mi na szczęście już katar przechodzi...wiesz, leczony 7 dni a nie leczony tydzień..upierdliwe zjawisko :/.....
Elutka zeby tylo tydzien.. u mnie czy leczony czy nie to z miesiac to minimum :p

podobno jak kupki trochę poleżą w pieluszce to się utleniają i zielenieją. Dorotka czasem ma piękną żółciutką a czasem zielonkawą.
Ze sie kupki utleniaja to nie slyszalam:]
Mojej czasem zmieniam po 6sciu godzinach i nie ma tam nic zielonego - utlenionego.

Ja slyszalam raczej ze zielona to ze brzuszek boli - mama co niedobrego zjadla.

A znowu jak szwagierki synek mial zielona kupke czasem to tesciowa mowila ze okej - ze sie zdarza.
--- Wiec opinii bardzo duzo ;)


U mnie noc nie przespana byla - znowu - i ta sie taka sama zapowada... :/ Ales sie tej mojej dzidzi odwidzialo - ze spania na okraglo teraz sie bawi w bezsennosc ://
 
Witajcie.
Melduję ,że wizytę mam 8-go o 13.
Ale za to na czerwcówkach 2013 mam towarzystwo ,też z pażdziernika 2012-zgadznijcie ,kto to?...
Na razie staram się nie stresować ,ale już z czerwca odpadają dziewczyny:-:)-(.
Teraz jak kicham to nie wiem za co się mam trzymać..,robie inhalacje,pije ziołową herbatkę i zużywam tony chusteczek.
Miłego dnia
 
Katarom, zielonym kupka oraz nieprzespanym nocom mowimy stanowcze NIE!
Dziekuje wszystkim razem za trzymanie kciukow- niestety moj telefon nie posiadl jeszcze funkcji podziekowan kazdemu pod postem..
Wiec informuje, ze kciuki moga byc dalej zacisniete. Wczoraj byla 2 porcja oxy bez rezultatow, dzis odpoczynek a jutro zobaczymy.. moze przed mikolajkami sie wyrobie :-D
Pozdrawiam znad talerza zupki mlecznej i anatola w kubeczku :)
 
reklama
Cześć dziewczyny ;) mam pytanie, czy dzidziuś którejś z Was ma skazę białkową? Jeśli tak to jak u Waszych pociech się ona objawia, jakie mleko stosujecie? Mój Jaś ma miesiąc i od jakiś 4 dni jest obsypany na twarzy, szyji, ramionkach i dekolcie czerwonymi krostkami do tego ma w tych miejscach suchą, chropowatą skórkę plus na poduszkach uszu. Od początku stosujemy Bebilon1 i wcześniej nic mu nie było (nie karmię piersią), do tego ma problemy ze zrobieniem kupki, robi jedną dziennie czasem jedną na dwa dni, od dwóch dni zdarza mu się ulać, niespokojnie śpi :no: podejrzewam że swędzą go te krostki... Byliśmy u pediatry i podejrzewa skazę ale z powodu że parę dni temu zaczęłam mu podawać herbatę koperkową to nie wykluczyła alergii...od poniedziałku herbata odstawiona, małego natłuszczam specjalną maścią ale nie ma poprawy także chyba wszystko wskazuje na skazę, co Wy o tym myślicie? Jeśli mogłabym prosić o odpowiedzi na PW,z góry dziękuję i pozdrawiam;-) Paulina ;)
 
Do góry