reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

O widze ze mamy nastepne forumowe dzieciatko:tak:

Mina29 moze i nie ADHD ale daje tak czadu a mi juz nie chce sie po 1000 razy sprzatac, zabezpieczenia juz rozgryzl. Wiem to kochane dziecko tylko ja ostatnio jakas taka ciezka i rozdrazniona:zawstydzona/y:

Mama u mnie byla taka sama historia z tesciowa i pampersem:-D


 
reklama
O rajuśku. Ja dostałam od gin dyspensę na wyjazd na wesele, ale jak czytam że już kolejna mam rozpakowana to trochę mnie ientuzjazm opuszcza. Mam nadzieję że tam nie urodzę.

Oluśka- gratuluję
Mamba- zaciskaj nogi
 
emotion, gdzieś do 18-20 tygodnia miałam tsh powyżej normy pomimo stałego zwiększania dawek hormonów. Teraz mam w normie, ale jestem na dawce 175/200 euthyroxu.
Moja lekarka sie boi teraz ze nie zdarzymy do porodu wyrownac bo nagle wystartowaly poziomy do gory i coraz to wyzsze z badania na badanie :D

Azorek – ty jeszcze przy tych twoich przebojach masz zamiar pić herbatkę z liści malin??:eek:
Chyba ominelam ten post..?
heH azorek a to dobry pomysl?
Ja czytalam w sumie troche o herbacie z lisci i w sumie nie chodzi o przyspieszenie ---- tylko ulatwienie samego porodu. Ja tez od dzis popijam.
Azorek a jaka masz zawartosc tych lisci? w skladzie? I jak czesto bedziesz pila? Bo ja nigdzie nic konkretnego znalesc nie moge.
 
Dzień dobry....

ja żadnych malinek nie popijam bo i tak cc mnie czeka.

Od rana działam w kuchni póki jeszcze brzuchol się nie stawia i pozwala coś zrobić; kukurydza się gotuje bo wczoraj Kaj sobie zażyczył a na śniadanko jajecznica na śmietanie. Mniam..
już bym zjadła tylko czekam kiedy moje chłopaki wstaną.

Miłego dzionka.
 
reklama
Witajcie :-)

Paula - trzeba iść z duchem czasu, nawiązując jednocześnie do tradycji :-), byle nie zaszkodziła, może są osoby, na które działa, efekt placebo też jest nie do przecenienia :-), ja pytam z ciekawości, bo taka ze mnie ciekawa bestia, bo nie sądzę, by w CC herbatka pomogła lekarzowi - chyba, że na dobre samopoczucie - jeśli jest smaczna i to on by ją pił :-D:-D:-D:-D,

ale poważnie - zioła potrafią cuda zdziałać - jest u nas lekarz po ziołolecznictwie, który ziołami leczy od lat i takie choroby potrafi wyleczyć, co do których specjaliści ręce już rozłożyli, z nowotworami włącznie, jak małż był u niego w, szczycie nasilenia alergii, gdzie dermatolodzy nie potrafili mu pomóc, po niespełna 2 miesiącach picia ziół nie tylko objawy skórne przeszły, ale przez kolejny rok nie musiał brać żadnej tabletki typu amertil itp. co nigdy się nie zdarzyło

Mina - po prostu smażysz jajeczniczkę na śmietanie zamiast masła? bo brzmi bosko, a ja przed śniadankiem :-)
 
Do góry