reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

Czesc Laseczki

Ale zmiany na forum no no .... jakieś nowe hasło k ótre wcale nie prosiłam. Ostatnio troszkę mnie nie było niestety nie będę za często dopóki się na dobre nie wykuruję. Jak już pisałam córeczka mi się pochorowała i chyba apogeum miała we wtorek. Tylko z nią już dobrze dzis poszla do przedszkola za to mama od czwartku chodzi chora (mojego męża też dopadło ale On i Mała biorą normalne leki i jakoś się wykaraskali a my tzn. ja i synuś w brzuszku jeszcze się męczymy). Już mnie męczy to nic nierobienie, ani wyjsc na dwór a teraz tak cieplutko jest, ani na basen, ani spotkac się ze znajomymi ani nigdzie pojśc, ani poświęcic trochę czasu córce...Mało dolegilowści ciążowych to jeszcze jakies wirusisko się przypałetało. Z nochala cieknie non stop, z oczu też tak więc ani poczytac ani na forum zajrzec, głowa pęka w szwach...
Góralka no co Ty ? nie zostawiaj nas teraz.
Piszecie coś o kontakatach żeby zgłaszac do dorotak. Chyba załapię się na padziernik ale zajmę się tym pożniej bo nic nie widzę już sie ze mnieleje.POzdro...
 
reklama
Góralka-twardym trza być, nie "miętkim" ;)Rano, kiedy sprawdzałam forum chodziło gorzej, ale jest coraz lepiej. Należy ludzi zrozumieć, bo chcą dobrze...Nie opuszczaj nas wariatko, bo porządna z Ciebie dziącha i żal byłoby więcej nie poplotkować :(
Początki zawsze są trudne, dlatego pewnie przyjdzie nam trochę poczekać, zanim przestawimy się na nowe..
Blue-zdrowia życzę. Mnie też jakieś g..dopadło, ale walczę z tym dzielnie, nie poddając się.
 
faktycznie wsciec sie mozna takie sa predkosci i jescze wyskakuje mi ze blad na stronie
no musze odrobinke nadrobic wiec ;
jestem juz po slubie papierek podpisany zostalismy zarejestrowani ha ha
dwa dni sprzatalam po imprezie ale mam juz to za soba nie mam zdjec cala uroczystoisc zostala zarejestrowana kamerka od dwoch dni chodze nie dospana bo odchorowuje impreze ktora trwala do 5 rano dzidzi razem ze mna nie spala i niezle dala mi do wiwatu ale juz po i dzisaj odpoczywam
jutro wizyta u gina i mam nadzieje na usg i poznanie pulci mojego bobasa moze sie uda niezlocznie doniose o wyniku pozdrowionka
 
W koncu udalo mi sie wejsc, dostalam wczoraj z 5 hasel i na zadne nie moglam wejsc! masakra. Wyglad tego forum jest teraz koszmarny..hmmm
 
Dziewczyny nie szalejcie, mi też za bardzo nie podobają się te zmiany, ale nie dla wyglądu tego forum tu jesteśmy, prawda? Jakoś się przyzwyczaimy, a dziś już lepiej działa niż wczoraj. :happy:

Ewa ogromne buziaczki i gratulacje z okazji zaślubin. ;-) Obyście zawsze byli razem szcześliwi. :tak: Teraz po takiej imprezie musicie z dzidziem odpocząć. Szkoda że nie masz zdjęć żeby nam pokazać.
 
DZiewczyny jakos wczorajsza chandra przeszla chetnie bym poklikala ale w nocy prawie nie spalam dzis dopiero wrocialm z malym od lekarza wiec ide walnac sie kolo niego i chociaz poczytac kasizeczke..gorACE CALUSKI OD RAJDOWCA Z LODZI JUZ SPALILAM SPRZEGLO...HIHIHIHI:-)
 
witam dziewczynki dzieki gorace za gratulacje jestem juz wlasnie po wizycie i uwaga.... bedzie synek :-) szkoda ze nie widzialyscie dumnej miny tatusia tak bardzo liczyl na synka i udalo sie ;-) moja corcia jakos przebolala ze to nie siostrzyczka na ktora tak liczyla w koncu stwierdzila ze brat tez moze byc w ostatecznosci;-) tak wiec bedzie sebastian
przyjmowal fajne pozy polozyl sobie noge na buzi nawet rozsmieszylo to gina ale najwazniejsze ze caly i zdrowy :-)
 
reklama
Do góry