reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
ja deserki trzymam w szafce i ich nie podgrzewam przed podaniem, a jak zdarzy mi się Filipkowi dać słoiczkowy obiadek( teraz już bardzo rzadko gdyż Fifi je juz cały czas moje obiadki ) to również podgrzewam w mikrofali i mieszam plastikową łyżeczką Filipka.
 
A jak np. wyciągasz z mikrofali i mieszasz a potem próbujesz czy nie za gorące to robisz to metalową łyzeczką czy plastikową?

Ja deserków nie podgrzewam, bo trzymam je w szafce ( jak tygrysek);-) i temp. jest pokojowa, a jeśli obiadki podgrzewam to mieszam zawsze plastikową :tak::-)
 
Dziewczyny, jak Wasze dzieci miały trzydniówkę to miały wysoką gorączkę? Były rozpalone? Bo Zuzka od wczopraj już trzy czopki zaliczyła bo normalnie aż się cała czerwona robi taką ma gorączkę....
Madzia miała bardzo wysoką, jednej nocy 40, a drugiej 40,5, to już była najwyższa, czopki nie bardzo pomagały, więc robiliśmy też kąpiele ochładzające i kompresy na czółko

Ja mam pytanie - czy w tych deserkach słoiczkowych jak sie podgrzewa to można mieszać metalową łyżeczką ?
Ja deserków tez nie podgrzewam, ale czasem podaję łyżeczką metalową, zależy którą mi sie chwyci:zawstydzona/y:
 
Jasiek wogóle nie uznaje łyżek plastikowych i silikonowych. Je normalnie metalową łyżeczką. Teraz ma swój komplet sztuććów to nawet i widelecem obiad mu daje.

A co do trzydnówki Jasiek miał koło 39.
 
My mamy takie
Skarpetki ze Skórzaną Podeszwą wkł. 18 (868027140) - Aukcje internetowe Allegro
i są super, Matiemu w bucikach pociła się nóżka a w tych skarpetkach nie. Chodzi w nich teraz też - zimą.

Ja mam pytanie - czy w tych deserkach słoiczkowych jak sie podgrzewa to można mieszać metalową łyżeczką ?

Agacia
ja podgrzewam deserek tylko wtedy gdy Jula zje pol sloiczka a reszta stala w lodowce i wtedy mieszam czym popadnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:jesli je caly sloiczek na raz nie podgrzewam bo podobnie jak Tygrysek trzymam je w szafce

a co do bucikow to my mamy takie *H&M* HELLO KITTY skarpetki/kapcie RÓŻ 20/21 (877063794) - Aukcje internetowe Allegro i Julcia je uwielbia
Ale myslam o zakupie czegos stabilniejszego w kostce, aczkolwiek nasz ortopeda radzi chodzi w domu na bosaka, bo to podobno powoduje lepszy rozwoj stopek
 
U nas te skarpetkowe butki nie zdają egzaminu, bo ciągle spadają z nogi, szczególnie jak Majka raczkuje, a że raz chodzi, raz raczkuje to leżą w szafce. W naszym przypadku najlepsze są usztywniane.
 
reklama
Ale w ogóle już nie dajecie modyfikowanego? Ile takiego zwykłego mleka młode wypijają?
modyfikowany daje wtedy kiedy niema mnie w domu, lub w podrozy, bo my duzo jezdzimy
a takie z kartonu to zjada 210ml 4 razy dziennie
Dziewczyny, jak Wasze dzieci miały trzydniówkę to miały wysoką gorączkę? Były rozpalone? Bo Zuzka od wczopraj już trzy czopki zaliczyła bo normalnie aż się cała czerwona robi taką ma gorączkę....
u nas byla 39,5
 
Do góry