reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
Hej!
Ja zamierzam jeszcze co najmniej rok modyfikowane podawać, a jeśli się uda to półtorej. My jemy bebilon 3, a po ukończeniu 2 lat zaleca się "Bebilon 4 Junior".
Ale takie zwykłe też kiedyś w przyszłści od czasu do czasu będę podawać - ale jeszcze nie teraz.

Zagęszczacie to mleko czymś? Ja dodaję kleiku troszkę i Puchatka - bo moja je wszystko łyżeczką - a żeby dać mleczko łyżeczką to trzeba się namachać - a jak troszkę zagęszczę to szybciej:blink:

Kaszki jemy przeróżne z bobovity i nestle. Te warzywne z groszkiem marchewką dynią też chętnie zjada i ja jej częściej podaję, bo zawierają mniej cukru, ale też zmieniam często smaki na owocowe.

Moja nadal choruje, na antybiotyku jest i ma tą biegunkę. Wczoraj i przedwczoraj zwymiotowała obiadek, więc daję jej więcej kaszek - zamiast obiadku - bo wymiotuje. Dziś spróbuję dać troszkę krupniku. Zobaczymy co będzie.Dziś dałam więcej smekty może podziała, dziś już znacznie lepiej wygląda.

Najgorsze jest to, że nie ma apetytu ostatnio - niezależnie od choroby - bo to już od miesiąca :no:. Dawniej wszystko zjadała - a teraz trzeba ją "zagadywać lub zaciekawiać - zabawiać czymś" wtedy odwraca się jej uwagę i zjada.
 
Ale w ogóle już nie dajecie modyfikowanego? Ile takiego zwykłego mleka młode wypijają?
Agatkas Natalka mleko modyfikowane piła tylko sporadycznie i to tylko zanim skończyła pół roku bo potem nim pluła.
A co do takiego zwykłego mleka to ja jej podaję raczej sporadycznie zawsze wtedy jak ma ochotę. I wtedy dostaje takie prosto z kartonu z lodówki lub troszkę podgrzane. Plus codziennie jakiś jogur lub serek na drugie śniadanie i od czasu do czasu jakaś zupka mleczna. Dzisiaj np na podwieczorek był ryż na mleku z truskawkami

My jemy te mleczno-ryzowe, albo kukurydziane robione na wodzie...u nas teraz kroluje kakaowa...ale podobnie jak Blizniaczek ma kilka otwartych i czasami nawet mieszam smaki:tak::tak::tak::tak:
U nas jest tak samo bo jeden smak szybko jej się nudzi.

Jedno ukłucie, to jest obowiązkowa z kalendarza szczepień niepłatna. Robi sie ją zaraz po ukońcezniu roczku, ale my przesunelismy ze względu na trzydniówkę, a później były święta, więc robiliśmy dopiero teraz
A my się jeszcze nia nie szczepiłyśmy. Ona jest po 13 miesiącu a że u nas wypadały akurat święta więc mamy przesunięte na po świętach. Jutro będę dzwonic czy możemy przyjśc bo nasza pediatra przyjmuje tylko w czwartki i piątki
 
Dziewczyny, jak Wasze dzieci miały trzydniówkę to miały wysoką gorączkę? Były rozpalone? Bo Zuzka od wczopraj już trzy czopki zaliczyła bo normalnie aż się cała czerwona robi taką ma gorączkę....
 
Tygrysku, jeśli dobrze pamietam Ty pisalas kiedys ze kupilas Fifiemu takie skarpetki
*K* STERNTALER Skarpetki ABS 19/20 ZIMA (868601196) - Aukcje internetowe Allegro

sprawdzily sie...zastanawiam sie czy nie kupic Julci...
My mamy takie
Skarpetki ze Skórzaną Podeszwą wkł. 18 (868027140) - Aukcje internetowe Allegro
i są super, Matiemu w bucikach pociła się nóżka a w tych skarpetkach nie. Chodzi w nich teraz też - zimą.
Dziewczyny, jak Wasze dzieci miały trzydniówkę to miały wysoką gorączkę? Były rozpalone? Bo Zuzka od wczopraj już trzy czopki zaliczyła bo normalnie aż się cała czerwona robi taką ma gorączkę....
U nas dochodziła do 39,2

Ja mam pytanie - czy w tych deserkach słoiczkowych jak sie podgrzewa to można mieszać metalową łyżeczką ?
 
reklama
Dziewczyny, jak Wasze dzieci miały trzydniówkę to miały wysoką gorączkę? Były rozpalone? Bo Zuzka od wczopraj już trzy czopki zaliczyła bo normalnie aż się cała czerwona robi taką ma gorączkę....
U nas była w granicach 39 stopni

Ja mam pytanie - czy w tych deserkach słoiczkowych jak sie podgrzewa to można mieszać metalową łyżeczką ?
Ja nie mam pojęcia bo zawsze wszystko podgrzewam w mikrofali
 
Do góry