reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

A my dziś rano mieliśmy mały wypadek. :-(Przy szykowaniu śniadania - chwila nieuwagi i szanowny syn sciągnął na siebie kubek z herbatą. Pociągnął za podkładke i sruu. Na szczęście herbata nie była już gorąca bo trochę stala i wylało mu się tylko na stópkę. Ale się bardzo przestraszył i płakał okropnie. Szybko wsadziłam stópkę pod wodę a potem psiknęłam Panthenolem i już na widok pianki Jaś się zaczął uśmiechać. Teraz już nawet nie ma śladu. Normalnie zła na siebie jestem bo powinnam to przewidzieć. I dalej poodsuwać te cholerne podkładki. Ale on jest coraz wyższy i dalej sięga niedługo mi stołu zabraknie żeby odsuwać od brzegów :-)
 
reklama
Nie masz się co obwiniać. Dzieci i tak zawsze znajdą jakiś sposób, żeby coś zbroic, a my nie przewidzimy wszystkiego. Dobrze, że nic się nie stało.
 
My mamy takie
Skarpetki ze Skórzaną Podeszwą wkł. 18 (868027140) - Aukcje internetowe Allegro
i są super, Matiemu w bucikach pociła się nóżka a w tych skarpetkach nie. Chodzi w nich teraz też - zimą.

U nas dochodziła do 39,2

Ja mam pytanie - czy w tych deserkach słoiczkowych jak sie podgrzewa to można mieszać metalową łyżeczką ?

Jeśli w słoiczku podgrzewasz to nie powinno sie metalową żeby nie uszkodzić słoiczka ale jeśli przekładasz do miseczki to nie ma żadnej różnicy:tak:

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi...jednak okazało się że to nie trzydniówka tylko angina ropna bakteryjna:(:-(
 
Dziewczynki czy miałyście do czynienia z pieluszkowym zapaleniem skóry???? Jak to wygląda??? bo my chyba mamy:(:-:)-( przez ten antybiotyk mała ciągle kupkę robi:( Czym to smarować???Jak to leczyć???? Pomóżcie!
 
reklama
Dziewczynki czy miałyście do czynienia z pieluszkowym zapaleniem skóry???? Jak to wygląda??? bo my chyba mamy:(:-:)-( przez ten antybiotyk mała ciągle kupkę robi:( Czym to smarować???Jak to leczyć???? Pomóżcie!
kochana podczas kiedy Alex tez miał takie problemiki ja za zadne skarby nie uzywalam chusteczek nawilzajacych do przecierania pupy(bo to podraznia jeszcze bardziej!!!!!)poprosty przecieralam letnia woda na waciku do zmywania makijazu:-)no i oczywiscie bepanthen górą!!!!!!!!!!!!!!!:tak:
 
Do góry