reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Mamuśki napiszcie mi proszę od kiedy można dawać maluszkom krowie mleko (prawdziwe), albo takie UHT ?? czy mogłabym już teraz zamienić np. bebiko na takie mleko ?? czy jeszcze za wcześnie?? a jeśli dajecie, bebiko, beliton itp. to jak długo zamierzacie takie podawać ??
ja juz kiedys pisalam ze podaje malej zwykle z kartonu od kiedy skonczyla 9 miesiecy
 
reklama
Dzięki kobitki za odpowiedzi w sprawie mleka, ja podawałam bebilon, a teraz mały pije bebiko 3, ale dużo czytałam na necie, że po ukończeniu roczku można zacząć podawać "zwykłe" mleko, i tak tylko byłam ciekawa ile z Was już takie podaje, ale widzę, że chyba narazie tylko mamusia ;-), więc i ja się chyba jeszcze troszkę wstrzymam :tak::tak:
 
Dzięki kobitki za odpowiedzi w sprawie mleka, ja podawałam bebilon, a teraz mały pije bebiko 3, ale dużo czytałam na necie, że po ukończeniu roczku można zacząć podawać "zwykłe" mleko, i tak tylko byłam ciekawa ile z Was już takie podaje, ale widzę, że chyba narazie tylko mamusia ;-), więc i ja się chyba jeszcze troszkę wstrzymam :tak::tak:
Natalka też pije zwykłę z kartonu
 
Mamusia, Kokusia, takie zwykłe np. Łaciate podajecie? ilu procentowe?

Ja myślę że za kilka miesięcy na jakiś czas przejdziemy na mleko w proszku, a dopiero później na zwykłe.
 
Bylismy dzisiaj na szczepieniu, Madzia ma 76 cm, waży 9 kg. Była bardzo dzielna, tak sie zajeła oglądaniem naklejek, że nawet nie zauważyła, kiedy pani wbiła jej igłę, miałam takie gały:szok:, wszystkie dzieci płakaly, a ona nic;-).

Mleczka na razie bie zmieniamy, pijemy bebiko 3, zresztą ona samo mleko pije tylko raz dziennie, a dwa razy kaszkę
 
Bylismy dzisiaj na szczepieniu, Madzia ma 76 cm, waży 9 kg. Była bardzo dzielna, tak sie zajeła oglądaniem naklejek, że nawet nie zauważyła, kiedy pani wbiła jej igłę, miałam takie gały:szok:, wszystkie dzieci płakaly, a ona nic;-).

Mleczka na razie bie zmieniamy, pijemy bebiko 3, zresztą ona samo mleko pije tylko raz dziennie, a dwa razy kaszkę

dzielna Madzia :tak:
my też mleczko pijemy raz dziennie i dwa razy mleczną kaszkę mannę :tak:
 
reklama
Do góry