reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
w jakiej formie podajecie dzieciom jajka bo moj obojetnie czy ma jajecznice czy gotowane ,samo czy ze szczypiorkiem badz jagurtem jak zj polowe to jest cud przewaznie przy pierwszej lyzeczce sie konczy :wściekła/y:jedynie w zupce zje:sorry2:

Bartek niezbyt lubi jajko na twardo, jajecznicy trochę zje, ale niezbyt dużo, natomiast uwielbia lane kluseczki.
 
w jakiej formie podajecie dzieciom jajka bo moj obojetnie czy ma jajecznice czy gotowane ,samo czy ze szczypiorkiem badz jagurtem jak zj polowe to jest cud przewaznie przy pierwszej lyzeczce sie konczy :wściekła/y:jedynie w zupce zje:sorry2:
Majka też nie je jajka w żadnej postaci, więc jej odpuściłam, może kiedyś zmieni zdanie.
 
Mamuśki napiszcie mi proszę od kiedy można dawać maluszkom krowie mleko (prawdziwe), albo takie UHT ?? czy mogłabym już teraz zamienić np. bebiko na takie mleko ?? czy jeszcze za wcześnie?? a jeśli dajecie, bebiko, beliton itp. to jak długo zamierzacie takie podawać ??
 
Mamuśki napiszcie mi proszę od kiedy można dawać maluszkom krowie mleko (prawdziwe), albo takie UHT ?? czy mogłabym już teraz zamienić np. bebiko na takie mleko ?? czy jeszcze za wcześnie?? a jeśli dajecie, bebiko, beliton itp. to jak długo zamierzacie takie podawać ??
nie mam pojęcia ,ale po roku można podawać mleko w proszku
 
Mamuśki napiszcie mi proszę od kiedy można dawać maluszkom krowie mleko (prawdziwe), albo takie UHT ?? czy mogłabym już teraz zamienić np. bebiko na takie mleko ?? czy jeszcze za wcześnie?? a jeśli dajecie, bebiko, beliton itp. to jak długo zamierzacie takie podawać ??

Mnóstwo dzieci pije "normalne" mleko po ukończeniu roczku, ale jak już to najlepiej podawać tzw. "świeże" mleko i absolutnie nie UHT (a takie typowo "od krowy" jest chyba za tłuste). Zosia niestety nie może pić takiego, bo jest alergikiem. Hubert do 2,5 roku pił Bebiko, ale tylko dlatego, że łatwiej było mi zrobić mu Bebiko niż podgrzewać świeże :zawstydzona/y:
 
reklama
ja daję bebilon 3 i też jeszcze conajmniej przez pół roku będę podawała, a potem zobczaczymy. Na pewno takiego zwykłego szybko nie podam. Prędzej mleko w proszku.
 
Do góry