reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Villaska jak chłopcom zbiera się wydzielinka to pod skórką,a nie na niej.ja stawiam,że to będzie to.
 
reklama
Villaska do tej pory nie było problemu,ale przecież z każdym dniem tej wydzielinki zbiera się więcej.To nie chodzi o jakieś mocne ściąganie,ale po prostu zaglądanie czy nic tam nie ma.
 
Dziewczynki,a co Wasze dzieci potrafią już mówić???trzeba by było opisać nowe postępy,bo my tak tylko o jedzeniu i chodzeniu;-)
 
Fabian mówi mama,tata,baba,dziadzia,gdzie,a to,am,papa,dada,mam,tam,a tak po swojemu to ata,ata,tio,tititi i parę innych dziwnych dźwięków:-D Pokazuje gdzie ma nosek i oczko,jaki jest duży (rozciąga się),robi autkiem albo wózkiem bziii,śpiewa misiowi na dobranoc aaa albo tiatia:-D Jak mówię,ze misiu śpi i robi ha psi to on robi siiii.I robi mi paluszkiem tititi:-p
 
Madzienko mam prośbę:zawstydzona/y: Przesłałabyś mi przepisy które ostatnio jakoś przesyłałaś mamusiom? Mój e-mail: adunia221@o2.pl

Kobitki, a Wy jak macie większy zapas czegoś , co robicie same to zamrażacie? A jak tak to w jaki sposób i w czym? Pasteryzujecie najpierw? Gotujecie w wodzie i wtedy do zamrażarki?
.

Ja zawsze tylko zamrażam nie pasteryzuję wogóle :tak::tak:
 
reklama
Ufff - to mi ulżyło :-)

A ja gdzies czytalam, że wodę powinno przegotowywac do pierwszego roku:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:ja gotuje wiecej czesc przelewam do dzbanka a czesc do termosu i mam i cieplą o zimna:tak::tak:

Dziewczynki,a co Wasze dzieci potrafią już mówić???trzeba by było opisać nowe postępy,bo my tak tylko o jedzeniu i chodzeniu;-)

My mowimy mama, baba, buba, mapa, papa, kaka, koko, kiki i takie tam, rozne sladane sylaby:-D:-D:-Drobimy papa, kosi kosi, pokazuje jaki ma klopot i jaka duza jest...i juz nie pamietam czy cos jeszcze

Madzienko mam prośbę:zawstydzona/y: Przesłałabyś mi przepisy które ostatnio jakoś przesyłałaś mamusiom? Mój e-mail: adunia221@o2.pl

Wyslane
 
Do góry