reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
Mateuszek mówi : Tata, baba, dada,dziadzia, aku, mama ( tylko jak jest zły ) i wiele takich po swojemu.
Umie pokazać jakie dobre, kosi kosi, dać buzi.

Dziewczyny czy wasze dzieci tez tak się dra przy przebieraniu ? Zeby mojego przeprac, albo załozyc mu pieluszkę to wyzsza szkoła jazdy :baffled:

Pyciolek mały tez mi wciąż na główke ląduje. Nie zdązę go złapac a on już buch na główce. Teraz ćwiczy kucanie i siadanie z pozycji stojacej. :-D
 
Mateuszek mówi : Tata, baba, dada,dziadzia, aku, mama ( tylko jak jest zły ) i wiele takich po swojemu.
Umie pokazać jakie dobre, kosi kosi, dać buzi.

Dziewczyny czy wasze dzieci tez tak się dra przy przebieraniu ? Zeby mojego przeprac, albo załozyc mu pieluszkę to wyzsza szkoła jazdy

Jak przewijam Alana w domu na przewijaku to jest w miarę spokojny, ale nie daj boziu gdzie indziej, w innym miejscu albo u kogoś to masakra, aż czasem wymiękam :baffled:
 
U nas czasami zmiana pieluchy to jakas masakra obraca sie z predkoscia światla a jak juz przewijamy sie u kogos np. na lozku wtedy przemierza go z gola pupa wzdluz i wszerz, dlatego na wszelki wypadek mam zawsze dla Julci pieluchy ktore wklada sie jak majteczki, te sprawdzaja sie przy jej akrobacjach:-D:-D:-D:-D:-D
 
U nas czasami zmiana pieluchy to jakas masakra obraca sie z predkoscia światla a jak juz przewijamy sie u kogos np. na lozku wtedy przemierza go z gola pupa wzdluz i wszerz, dlatego na wszelki wypadek mam zawsze dla Julci pieluchy ktore wklada sie jak majteczki, te sprawdzaja sie przy jej akrobacjach:-D:-D:-D:-D:-D


:szok::szok: Daj linka jakie to majteczki :confused::confused::confused:
 
U nas czasami zmiana pieluchy to jakas masakra obraca sie z predkoscia światla a jak juz przewijamy sie u kogos np. na lozku wtedy przemierza go z gola pupa wzdluz i wszerz, dlatego na wszelki wypadek mam zawsze dla Julci pieluchy ktore wklada sie jak majteczki, te sprawdzaja sie przy jej akrobacjach:-D:-D:-D:-D:-D
No właśnie u nas jest to samo. Obraca się na brzuch i juz go nie ma.
 
reklama
Do góry