reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Ja to z tych matek mało przesadzających:tak: Filip jadł juz mase rzeczy, których teoretycznie w jego wieku jeść jeszcze nie powinien. Często je z nami obiady, bo jak tylko widzi cos na naszym talerzu to od razu sie trzęsie i jest taki krzyk jak mu nie damy, że nie mamy wyjścia:no:

Bartek tak się trzęsie na widok żurku, haha, ale ma to chyba po mnie bo ja od zawsze jestem wielką niezaprzeczalną miłośniczką żurku :-D
 
reklama
więc to chyba normalne a do kiedy dzieci mają taki odruch? nie powinien juz zanikać?:eek:

Gdyby podać maluszkowi linę, chwyciłby ją tak mocno, że bez problemu można podźwignąć jego tułów do góry! Podobnie zachowują się stópki. Dotknij swoim palcem podeszwy stóp dziecka, a jego paluszki zwiną się. Odruch chwytny jest pozostałością po naszych praprzodkach, którzy potrzebowali go do… chwytania się gałęzi. Rączki malca przestają reagować tym odruchem około 3. miesiąca życia, stópki nieco później.
 
O kurcze, a ja daję Żywca nieprzegotowanego. Do picia daję mu tak samą nawet nie podgrzewam:zawstydzona/y: Do mleka i herbatek też nie przegotowuję tylko podgrzewam.
ja też nie gotuję Zy:baffled:wca :baffled::baffled:,ale daje Biance tylko w nocy jak nie mam przegotowanej wody a chce dać jej szybko piciu ale nic jej nie było,więc chyba jest ok:confused:
 
nie Martusiu ja nie robiłam....wstyd sie przynac,ale nie umiem,a bardzo chciałabym....

Moze jak bedziesz miala czasik zapodasz mi na kulinarnym cio????

No właśnie pytałam Was, bo chciałam o przepisik:zawstydzona/y: Znalazłam sporo przepisów na necie, ale są różne, i chciałam się dowiedzieć jak wy te kluseczki robicie. Czy na mleku modyfikowanym, na mące pszennej czy kukurydzianej?:sorry2:
 
Mamy synalkow czy Wasze pociechy mialy kiedys jakies problemy z siusiakiem? Ja dzis rano zauwazylam, ze pieluszka Kacperka strasznie smierdzi tzn mocz. Normalnie jak otwarlam to az po oczach palil ten zapach. Naciagnelam mu lekko skorke na cycusiu i wyleciala taka zolta wydzielina jak ropa. Mam nadzieje ze to nic strasznego i ze nie wrocila do nas ta okropna bakteria. Wczesniej nawet jak ja mial to takich objawow nie bylo.Do lekarza idziemy dopiero na 16
 
reklama
Do góry