reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Mojej córci już pomalutku wybija się pierwszy ząbek i ja już kupiłam jej pastę i szczoteczkę do zębów zakładaną na palec, jak tylko wyjdzie to bedziemy dwa razy dziennie czyścić:tak:
 
reklama
moje dziecko zaczyna mnie terroryzować.. np. na spacerku jak chce zebym ja wziela na rece zaczyna krzyczec i piszczeć wyglada to tak "jak takie dziecko co kładzie sie na podłoge i tupie nogami żeby wymusic cos od rodziców":szok:
 
Sawka Fabian też tak czasami robi,ale ja wtedy nie zwracam na niego uwagi.Jak dłużej to trwa to obracam rączkę żeby był przodem do jazdy i mnie nie widział i zaraz przestaje.

A ja chciałam się pochwalić,że Fabian już całkowicie raczkuje:tak: Przez ostatnie kilka dni to było takie pełzanie z podskakiwaniem i tarzaniem się,a dzisiaj rano zaczął już ślicznie zasuwać:tak:
 
Sawka Fabian też tak czasami robi,ale ja wtedy nie zwracam na niego uwagi.Jak dłużej to trwa to obracam rączkę żeby był przodem do jazdy i mnie nie widział i zaraz przestaje.

A ja chciałam się pochwalić,że Fabian już całkowicie raczkuje:tak: Przez ostatnie kilka dni to było takie pełzanie z podskakiwaniem i tarzaniem się,a dzisiaj rano zaczął już ślicznie zasuwać:tak:

Prosze jaki zdolny chlopak zreszta widac na zdjeciach ma takie bystre oczka:tak: Tez czekamy na ta chwile:tak:
 
Anoli Ty na nic nie czekaj.Samo przyjdzie:tak: Mi się do tego wcale nie spieszyło,ale przecież go nie uwiążę;-) Ciesz się tym co jest teraz,bo to za szybko ucieka.
 
dobrze, że badania ok, a ten Zyrtec, to tak bez żadnych badań ma brać?

a no właśnie, też się zastanawiam
, lekarze chyba nadużywają tego Zyrtecu, jak są podejrzenia o jakąś alergie to bach Zyrtec i po kłopocie, ale przecież nie o to chodzi, trzeba znaleźć przyczynę problemu a nie zwalczac tylko objawy

moje dziecko zaczyna mnie terroryzować.. np. na spacerku jak chce zebym ja wziela na rece zaczyna krzyczec i piszczeć wyglada to tak "jak takie dziecko co kładzie sie na podłoge i tupie nogami żeby wymusic cos od rodziców":szok:

bystra córcia, nasze dzieci już wiedzą ja przemówić do rodziców i postawić na swoim:-):-)

A ja chciałam się pochwalić,że Fabian już całkowicie raczkuje:tak: Przez ostatnie kilka dni to było takie pełzanie z podskakiwaniem i tarzaniem się,a dzisiaj rano zaczął już ślicznie zasuwać:tak:

GRATULACJE, no to teraz będzie zwiedzał sam mieszkanie w poszukiwaniu nowych atrakcji:-)

Muszę się wam pochwalić, że moja córcia już 2 raz z rzędu zasnęła sama, bez cyca w buzi i lulania w foteliku, poprostu dałam cyca na moim łózku a ona sie odwróciła, pomemlała rękawek, ja ją troszkę pogłaskałam po pleckach i główce i po 15min. zasnęła :happy2:byłam w szoku, jak jej to odpowiada to mamusi tym bardziej:-)
 
A ja chciałam się pochwalić,że Fabian już całkowicie raczkuje:tak: Przez ostatnie kilka dni to było takie pełzanie z podskakiwaniem i tarzaniem się,a dzisiaj rano zaczął już ślicznie zasuwać:tak:
Gratulacje dla małego zdolniachy:tak:

Muszę się wam pochwalić, że moja córcia już 2 raz z rzędu zasnęła sama, bez cyca w buzi i lulania w foteliku, poprostu dałam cyca na moim łózku a ona sie odwróciła, pomemlała rękawek, ja ją troszkę pogłaskałam po pleckach i główce i po 15min. zasnęła :happy2:byłam w szoku, jak jej to odpowiada to mamusi tym bardziej:-)
Brawo:tak::tak::tak:
 
Prosze jaki zdolny chlopak zreszta widac na zdjeciach ma takie bystre oczka:tak: Tez czekamy na ta chwile:tak:
Anoli ja też czekam z utęsknieniem a to dlatego że Natalia ostatnio strasznie juz by chciała ale jej to nie wychodzi bo ma jeszcze za ciężką dupkę i jest bach na łapek a potem ryk. I tak w kółko.
Ale pani pediatra powiedziała nam że i tak jest bardzo silna jak na swój wiek.
 
reklama
A ja wczoraj wpadlam na pomysl jak podac malemu kaszke bo oczywiscie jak chory nic nie chce jesc a na dodatek to go dziasla tak bola ze szok wiec przybilzalam lyzeczka do buzi kaszke i zsuwalam palcem a on wciagla jak by cole przez rurke pil no i wreszcie cos zjadl taki sposobem zjedlismy 100 ml kaszki gestej w dosc szybkim tempie. Dziaselka ma tak biale i jak dotykam palcem to czuje ze cos tam pod spodem jest wypuklego. Czyli cos moze sie wreszcie wykluje...
 
Do góry