reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

ANIA2608 brawo dla Fabianka za raczkowanie;-)

u nas na razie trwa turlanie po całym pokoju:-) położę

Landryneczka dobrze ze zjadł te 100 ml, świetna metoda karmienia, pewnie ząbki już niedługo się pojawia;-)
 
reklama
Muszę się wam pochwalić, że moja córcia już 2 raz z rzędu zasnęła sama, bez cyca w buzi i lulania w foteliku, poprostu dałam cyca na moim łózku a ona sie odwróciła, pomemlała rękawek, ja ją troszkę pogłaskałam po pleckach i główce i po 15min. zasnęła :happy2:byłam w szoku, jak jej to odpowiada to mamusi tym bardziej:-)


No to pogratulować córci, my niestety zasypiamy z cycuniem w buzi i wszelkie sposoby oduczenia tego wstydnego zwyczaju spełzły na niczym. Kuba uparcie jęczy nawet i godzinę (nie płacze ale jęczy nieznośnie) a mama nie wytrzymuje tego jęczenia:-:)-:)-(
No ile dziecko może tak jęczeć? Ile byście wytrzymały? Bo może ja jakaś nadgorliwa jestem, niech sobie jęczy.
 
ania gratulacje dla fabianka:tak:


lilac23 pare razy probowalam nauczyc malego zasypac samego w dzien bez lulania ryczal przez 40 min i sie poddawalam za kazdym razemale i stwierdzilam ze narazie dam sobie spokuj z tym ale od paru dni wieczorem zasypia przy butli bo daje mu kaszke badz przy cycku ale jak sie w nocy budzi przekrece go na boczek potrzymam za plecki i sam zasypia czasem to trwa nawet godzine:-D ale wkoncu zasnie takze wydaje mi sie ze kiedys poprostu ze maly kiedys ciebie tez zaskoczy i sam zasnie musi poprostu do tego dijrzec;-)


a oj maly dzis rano nie chcial cyca:sorry2: a z butli zjadl ladnie ale teraz byl spiacy to zjadl teraz nieiwem czy to taki jednorazowy wybryk byl czy juz niebedzie chcial cycusia:-( musze czekac co dalej bedzie;-)
 
Fabianku, gratulacje :tak: Ani się nie obejrzysz, Aniu, a będzie Ci śmigał na nóżkach :-p


Dziewczyny, pisałyście coś o pocącej się główce... przepraszam ale nie pamiętam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a mojemu od kilku dni poci się główka, myślę że pójdę na wszelki wypadek we wtorek do pediatry, tym bardziej że mam kilka innych pytań ( min chcę zrezygnować z rehabilitacji ale wolę to skonsultować z pediatrą ). Możecie mi przypomnieć co Wam powiedział lekarz w związku z tą główką?
 
GRATULACJE DLA fABIANKA !!!!!!
Fabianku, gratulacje :tak: Ani się nie obejrzysz, Aniu, a będzie Ci śmigał na nóżkach :-p


Dziewczyny, pisałyście coś o pocącej się główce... przepraszam ale nie pamiętam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a mojemu od kilku dni poci się główka, myślę że pójdę na wszelki wypadek we wtorek do pediatry, tym bardziej że mam kilka innych pytań ( min chcę zrezygnować z rehabilitacji ale wolę to skonsultować z pediatrą ). Możecie mi przypomnieć co Wam powiedział lekarz w związku z tą główką?
Ja slyszalam, ze jak siepoci glowka, to mozebyc brak witaminy D3, ale napewno moga byc jeszcze jakies inne powody :confused:
 
Dziewczyny, pisałyście coś o pocącej się główce... przepraszam ale nie pamiętam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: a mojemu od kilku dni poci się główka, myślę że pójdę na wszelki wypadek we wtorek do pediatry, tym bardziej że mam kilka innych pytań ( min chcę zrezygnować z rehabilitacji ale wolę to skonsultować z pediatrą ). Możecie mi przypomnieć co Wam powiedział lekarz w związku z tą główką?
Mojej Malej pociła sie główka i słabo zarastało ciemiączko i mamy dawac po 4 krople witaminki D
 
reklama
Do góry