reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
Malutki narayie spokojnie spi. Dostal na wiecyor inhalacje y pelnej dawki leku, cyopka eferalganu, masc na dziasla, krople w nochal, masc majerankowa pod nosek... mam nadzieje ze pospi bo dzis jestem sama w nocy:-(Cos sie teraz wierci i kreci, moze ten czopek go uwiera.

O nasze posty się minęły.
Zobaczysz będzie dobrze, synuś rano powita cię radosnym śmiechem.
 
Nie spodziewałam się, że tyle maluszków nie chce mleczka modyfikowanego.Ja się nie poddaję, nadal walcze, dzisiaj podałam niekapek z miękka końcówką no i mała wypiła przez cały dzien 25ml herbatki a jutro spróbuje z mleczkiem.Juz 2 opakowania mleka zmarnowałam na naukę.
Mamy za sobą ostatnie szczepienie, Martusia waży 8200:szok:, taki pulpecik rośnie na maminym mleczku:-)
 
U nas picie z niekapka idzie nawet dobrze, chociaż dopiero dwa dni się uczymy :tak:
Bartek szybko załapał o co chodzi z tą końcówką, tyle że caly mokry jest po takiej nauce :-p
 
Powiem wam ze mój mały duzo je , bo:

5:30 - 120 ml
9:00 - 120 ml
11 -12 :00 - kaszka gęsta albo 120 ml
14 - 15:00 - obiadek
17 -18:00 -deserek albo 120 ml mleczka
20- 21:00 - 150 ml mleczka
3- 4:00 - 120 ml

To dopiero zarłok, a taki chudy jest :zawstydzona/y:, ale moze dlatego ze on potrafi zrobic 5 kup dziennie i nie sa wcale wodniste tylko normalne. Mały musi jeść co 2 , 2,5 godz. i nie ma ze boli, głodny i już.
 
reklama
Powiem wam ze mój mały duzo je , bo:

5:30 - 120 ml
9:00 - 120 ml
11 -12 :00 - kaszka gęsta albo 120 ml
14 - 15:00 - obiadek
17 -18:00 -deserek albo 120 ml mleczka
20- 21:00 - 150 ml mleczka
3- 4:00 - 120 ml

To dopiero zarłok, a taki chudy jest :zawstydzona/y:, ale moze dlatego ze on potrafi zrobic 5 kup dziennie i nie sa wcale wodniste tylko normalne. Mały musi jeść co 2 , 2,5 godz. i nie ma ze boli, głodny i już.

Agaciu, Olek też je co 2-2,5 godz. a waży tylko 7,5 kg. To i tak lepiej, bo jak był mały to jadł co 1,5 godziny :eek:

Dziewczynki, ile moż trwać katar u dziecka? My już męczymy się szósty dzień i poprawy nie widać....
 
Do góry