reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Powiem wam ze mój mały duzo je , bo:

5:30 - 120 ml
9:00 - 120 ml
11 -12 :00 - kaszka gęsta albo 120 ml
14 - 15:00 - obiadek
17 -18:00 -deserek albo 120 ml mleczka
20- 21:00 - 150 ml mleczka
3- 4:00 - 120 ml

To dopiero zarłok, a taki chudy jest :zawstydzona/y:, ale moze dlatego ze on potrafi zrobic 5 kup dziennie i nie sa wcale wodniste tylko normalne. Mały musi jeść co 2 , 2,5 godz. i nie ma ze boli, głodny i już.
Agacia to bardzo dobrze,ma super przemiane i tylko pozazdrościc...nasza tez tak je w sensie tyle,tylko,ze dochodzi cycus zamiast 2 butli....No z ta rożnicą,ze po naszej to widac:p hahhaah:-p:-D
 
reklama
Jakich chusteczek nawilżających uzywacie, bo ja kupiłam happy i mały chyba dostał uczulenie po nich :-(. Pupcie ma całą w krostkach.
 
reklama
Do góry