reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

bogate menu maja wasze pociechy my na razie na cycuszku i na marchewce z ziemniaczkami dzis:), dostanie też chrupkę lub dwie takie małe:-) może dam mu banana na deserek
 
reklama
MADZIU TO SAMO MLECZKO jULCIA PIJE TYLKO DWA RAZY???a po ile jej dajesz?

Oj ja mogę zapomniec...nasza mała pije po 120ml i tak około 9, 14, 20 i potem w nocy okolo 2...wtedy o 12 dochodzi połowa słoiczka obiadku i 16 ół deserku,albo soczek.Kaszkę przestalismy dawac,bo na sen i tak nie działało a nasza kluseczka na wystarczająco duzo ciałka:p haha no i zapomniałabym o cycusiu rano o 5-6 i okolo 18....

A ja mma do Was pytanko z innej beczki....
Kupiłam dzisaj świeże warzywka marchewkę, ziemiaczki czy moge takie swieże zrobić malutkiej czy nie bardzo???
No i czym mogę dodac kalafiorku troszke czy to za szybko?
 
MADZIU TO SAMO MLECZKO jULCIA PIJE TYLKO DWA RAZY???a po ile jej dajesz?

Karolinko wcześniej jadła 3 razy ale pediatra mowila ze Jula cos mało przybrala przez ostatni miesiac i kazala nam podawac mleczko z literka R czyli takie gesciejsze....:tak::tak::tak:
niestety z bebilonu takiego nie widzialam:no::no::no::no:wiec postanowilismy podac jej zamiast jednego mleczka gestą kaszkę

Jula w ogole nie je w nocy.....wiec pozostaje nam tylko 2 mleczka:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:

A mleczka pije w dzien 120ml, w porannym karmieniu 150ml czasami 180ml:sorry::sorry::sorry:
 
Moj synus wczoraj dostal od dagulli szpinak i jeszcze 2 obiadki. Szpinak po minie Ksawerka byl fuuuj:-D nie zjadl bo mial odruch wymiotny (pierwszy raz)
Dostal co innego i tez nie chcial wiec teraz niewiem czy nie lubi czy poprostu przez zle samopoczucie... no wlasnieWczoraj zaczelo mu z noska leciec, dzis ma podwyzszona temp. (37,8) i dozo spi, spal od okolo 10.30 az 2,5h a zazwyczaj spi gora godzine.Teraz znowu spi.
Kurcze co mu znowu jest:-(
 
Moj synus wczoraj dostal od dagulli szpinak i jeszcze 2 obiadki. Szpinak po minie Ksawerka byl fuuuj:-D nie zjadl bo mial odruch wymiotny (pierwszy raz)
Dostal co innego i tez nie chcial wiec teraz niewiem czy nie lubi czy poprostu przez zle samopoczucie... no wlasnieWczoraj zaczelo mu z noska leciec, dzis ma podwyzszona temp. (37,8) i dozo spi, spal od okolo 10.30 az 2,5h a zazwyczaj spi gora godzine.Teraz znowu spi.
Kurcze co mu znowu jest:-(
Cyprysiowa nie martw sie na zapas...a zabeczki jak u Was??? bo ja czytałam ostatnio,ze na ząbki własnie dzidzia moze tez wiecej spac...i miec katarek...i oby to tylko to było...
Masza mała wcina wszystko naprawde,ale na szipnak tez miała cofki...i słoiczek poszedł do kosza:p hahah

Madziu
no to kurcze moze moja mała za duzo je co??? i dlatego taka pulchna jest.....:-(
 
Cyprysiowa nie martw sie na zapas...a zabeczki jak u Was??? bo ja czytałam ostatnio,ze na ząbki własnie dzidzia moze tez wiecej spac...i miec katarek...i oby to tylko to było...
Masza mała wcina wszystko naprawde,ale na szipnak tez miała cofki...i słoiczek poszedł do kosza:p hahah

Madziu no to kurcze moze moja mała za duzo je co??? i dlatego taka pulchna jest.....:-(

Cyprysiowa u nas podonie ze szpinakiem...pierwszy słoiczek zjadła a drugi wyladował w koszu:-p:-p:-pale wcale nie dziwie sie maluchon, próbowałyście ten szpinak...chyba trawa lepiej smakuje:-D:-D:-D:-D

Kaneczko na pewno nie je za dużo...moim zdaniem nasze dzieciaczki jedza tyle na ile maja ochotę...gdyby były głoden dałyby nam o tym znać...
A Jula jak nie chce więcej to wyciąga butelkę albo odkręca główkę od łyzeczki i nie otwiera buzi, wiec nie martw się

Mariczka jest cudna;-);-);-)...Myślę że nasza brzdące trochę przybrały jedząc te zagęszczane mleczka:tak::tak::tak:

A widziałaś w schemacie żywienia ile mleka nasze brzdące powinny pić 3 razy po 210ml:shocked2::shocked2::shocked2:
 
reklama
Do góry