reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

gratulujemy samodzielnego siadania a raczkowaniem sie niemart my tez nieraczkujemy:tak: zato maly nauczyl sie kiwac glowka nie:-D a ja przez to lecialam do lekarza bo nigdy tego nierobil i ja myslam ze to od goraczki:-D:-D
 
reklama
kochana to jest theetha z firmy nelson w zielonym opakowaniu

Teetha - teetha - Nelsons Baby
dzieki kochana:tak:
moja siostra w angli kupiła mi jakis inny specyfik
ASHTON&PARSONS infants, powders ponoc terz superowy
niemoge się doczekac kiedy go dostane
300g przez miesiąc to jak najbardziej w porządku. Filip w ciągu 2 miesiecy (miedzy 6 a 8 mies życia) przybrał tylko 500g i pediatra nic nie mówiła, że za mało. Są dzieci szczuplejsze i pulchniejsze, tak jak my ludzie dorośli i nie rozumiem dlaczego lekarze dopatrują się w tym jakis chorób:no:
Nusia w ciagu ponad trzech miesiecy przybrała tylko 500 g lekarka mówiła ze to za mało dlatego w tym miesiacu miałam przyjśc na kontrole, tak jak pisałam wczesniej przez miesiac przybyła 300 gram ale badania i tak robimy kontrolnie zeby wylkuczyc jakieś ewentualne nieprawidłowości
 
Dziewczynki chciałam się Wam pochwalić, że Filip sam siada. Pierwszy raz zrobił to jakieś 1,5tyg temu, ale teraz coraz częściej, więc myślę, że będzie coraz lepiej:tak: Jakoś dziwnie siada, bo jak leży na brzuszku do dupkę do góry podnosi i siada i z czworaków też umie, ale jak go dam w tej pozycji, bo sam z brzuszka nie umie przyjąc pozycji czworaczej. Myslę, wiec ze etap raczkowania nas ominie:-( Ale wazne, ze siada sam, bo juz czas i troszke nas to martwilo;-)
gratulujemy:tak::tak::tak:
no to u nas jest jeszcze smieszniej....
Alex wstaje przy czym tylko sie da,pełza z prędkością światła,przyjmuje pozycje czworaczną juz coraz częściej...ale sam nie siada:confused::confused:
u nas tak samo tylko Nuska siada sama
 
:-D:-D:-D:-D dziecko nabiera nowych umiejetnosci a matka ciaga Go z tym po lekarzach:-D:-D:-D:-D

haha ale przynajmniej dowiedzialam sie ze ma gardelo chore bo tak moglo jeszcze gorzej sie skonczyc;-)

jeszcze mam pytanie czy te plamki to gladnie czy taka kaszka bo u nas jest kaszka i niewiem kurcze czy ciagac go z tym po lekarzach czy dac sobie spokoj:sorry:
 
Dziewczyny testujące pieluszki od Streetcomu jakie są Wasze opinie na ich temat?

U nas przez pierwsze dwa dni Natalka miała ciągle dupkę odparzoną nawet jak zrobiła siusiu ale potem skóra się przyzwyczaiła i jesteśmy z nich bardzo zadowolone. Ze wszystkich pieluszek firmy Pampers jakie przez kilka lat przetestowałam te są zdecydowanie najlepsze. Mogliby takie zrobic w formie majteczek to napewno polubiłabym tą markę:tak:
ps. pozwalam użyc moją wypowiedz w raportach;-):-D:-D:-D
 
Dziewczyny testujące pieluszki od Streetcomu jakie są Wasze opinie na ich temat?

U nas przez pierwsze dwa dni Natalka miała ciągle dupkę odparzoną nawet jak zrobiła siusiu ale potem skóra się przyzwyczaiła i jesteśmy z nich bardzo zadowolone. Ze wszystkich pieluszek firmy Pampers jakie przez kilka lat przetestowałam te są zdecydowanie najlepsze. Mogliby takie zrobic w formie majteczek to napewno polubiłabym tą markę:tak:
ps. pozwalam użyc moją wypowiedz w raportach;-):-D:-D:-D
u nas tez byly odparzenia :tak:
 
reklama
mam prośbe do mam mieszkających w angli, pisałyscie cos kiedys o jakims specyfiku na zabkowanie, czy możecie podac mi nazwę? proszę

Dziewczyny testujące pieluszki od Streetcomu jakie są Wasze opinie na ich temat?

U nas przez pierwsze dwa dni Natalka miała ciągle dupkę odparzoną nawet jak zrobiła siusiu ale potem skóra się przyzwyczaiła i jesteśmy z nich bardzo zadowolone. Ze wszystkich pieluszek firmy Pampers jakie przez kilka lat przetestowałam te są zdecydowanie najlepsze. Mogliby takie zrobic w formie majteczek to napewno polubiłabym tą markę:tak:
ps. pozwalam użyc moją wypowiedz w raportach;-):-D:-D:-D

U nas odparzeń nie było, dla mnie ok i forma majteczek jak najbardziej interesowalaby nas, i jeszcze gdyby zaczeli sprzedawac je w jumbo packach bylyby tansze:-D:-D:-D
 
Do góry